| RookieCookie a întrebat:

De ce toata lumea il uraste pe traian basescu? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Nu a facut nimic pentru oamenii de rind de cind e la putere, nimic adarabsolut nimiceu sunt un omderind si absolut nimic bun nu pot zice ca a facut pentru familia mea de cind e la putere nu imi merge cu nici un leu mai bine decind este el la putere ci imi merge din ce in ce mai prost.

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu neaparat basescu... putea sa fie si gandhi presedinte si tot il injurau romanii.

| Musique a răspuns:

Pentru că e rudă cu tine.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că nu poartă ochelari de soare!
Pa, pa.

| JustMusic a răspuns:

Eu nu il urasc, si nici colegii mei de clasa suntem pdl-isti toti. Suntem unici in scoala.Nu mai e nimeni ca noi.

| 4b a răspuns:

Frumusetea altora tot timpul este invidiatalaughing
Salut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E na! Daca tu il urasti pe Basescu te crezi toata lumea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindcă e preşedintele ţării. Iar la noi e tradiţie, să-ţi înjuri liderii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca are simtul umorului mai dezvoltat decat adversarii sai politici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca e mincinos! Spune ca il cheama Traian Basescu, dar numele lui real e Traian BasePorc

| Aneurysm a răspuns:

*face pe inamicul poporului*
JOS BĂSESCU! HUĂĂĂ IEŞI AFARĂ BĂĂĂ
Miliţia băgate-ar la pârnaie... ce pana mea, pâine pauză, bani pauză, nu mai pot trăi. Eu cum mai plătesc ratele? Dar gazul? DAR CARTELA DE LA METROU? Jegul dracului...
SĂ ARDĂ ÎN IAD *flutură steagul*

| OskarRM a răspuns:

Fiindcă e un parazit împuţit.

| AnonimuszWss a răspuns:

Pentru ca si-a pus silicoane fara sa stie poporul.

| hmfkdhdfhufgfgh a răspuns:

Fiindca e un boschetar!

| jeann a răspuns:

Pentru ca mananca multa fasole si parfumeaza mediul inconjurator happy

| FabYan0 a răspuns:

Fiinda n-a fost Obama rolling on the floor

| Nectarinaaa a răspuns:

Tu esti Base?! o_O

| Mynna a răspuns:

Hey...habar nu am big grin