| stigmata6 a întrebat:

De ce tot timpu cand vreau sa merg la munca, sau sa merg la biblioteca, sau la fitness, sau sa fac dus pe lady popular imi cere sa activez premium

Răspuns Câştigător
| Asdfasdefta a răspuns:

Pai daca e la biblioteca sau face dus si tu vrei sa faca si altceva trebuie sa activezi premium. Daca nu vrei sa ctivezi Premium, atunci asteapta pana termina de facut o treaba si dupa aceea pune-o sa faca altceva. Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| yoana_4900 a răspuns:

Pai nu poti sa faci 2 activitati in acelasi timp decat dca iti activezi premium