| Shift a întrebat:

De ce trece timpul atat de repede cand vrei sa treaca incet si atat de incet cand vrei sa treaca repede?

Răspuns Câştigător
| MikiPiki a răspuns:

Se crede mare fotbalist si ne fenteaza

11 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Ca sa iti faca in ciuda.

| Sconcsiş a răspuns:

Dă Betmen

| Shift explică:

@sconcs, cat de profund! :]]

| Shift explică:

@MetalNeverDie, ai mila! puppy dog eyes

| Shift explică:

@Catutzaaa, vezi c-am expirat si s-ar putea sa dezlipesc in loc sa lipesc.:]]
Risti?:]]

| WhiteWolf7 a răspuns:

Cel mai logic raspuns e a lu MikiPiki, nu v-ati dat seama pana acu? Dai funda ca te bat.

| ElySiKazy a răspuns:

Cand te distrezi timpul trece mai repede iar daca vrei sa treaca mai incet inseamna ca te distrezi laughing

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Tocmai pentru ca atunci cand trece repede te rogi sa treaca incet si cand trece incet te rogi sa treaca repede laughing isi bate joc de tine timpu asta oh go on laughing

| Leon a răspuns:

Buna intrebare, daca descoperi rasp esti un geniustraight face

| Catutzaaa a răspuns:

Piiicaturaaa ce lipestee ea nimic nu deslipesthee laughing.Ne lipesti tuuu si d'aia.

Apropooo Picatur'oo iti zic cevaaa...Da' sa nu mai zici la nimeni! da?laughing

Imi faci si mie lipeala cu unu'?
Hai...Te roaga yoo

Si sa'mi dai si fundita laughing

palaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii de ce trece repede? pentru ca nu ai incercat dextrometorfan (tussin forte) sub efectul acestor pastile timpul se dilata si 1 minut trece ca 10... ar trebui sa incerci. 14-15 pastile doza de inceput.