| Wanker a întrebat:

Cum fac sa treaca timpul mai incet? Simt ca vara trece foarte repede. I-am intrebat pe prieteni si parintii mei cum li se pare ca trece vara, au zis ca trece incet, normal, ca intotdeauna. Mi-e mi se pare ca anul asta, vara trece mai repede. Si puteti sa imi spuneti si cand incepe scoala anul asta? Dau funda

Răspuns Câştigător
| deliqventa13 a răspuns:

Vara trece repede din cauza ca te plictisesti si simti ca nu ai facut nimic interesant. Sfatul meu este sa te plimbi, sa te distrezi big grin

6 răspunsuri:
| eviltwinnn a răspuns:

Iti tii respiratia, asta e cel mai bun mod de a-ti schimba perceptia.

| digital7shady a răspuns (pentru eviltwinnn):

S-ar putea sa-si schimbe si culoarea fetei. laughing

| Darius2019 a răspuns:

Pai eu stau in casa si ma plictisesc timpul trece extrem de greu + gandeste-te mereu si impuneti ca ce greu trece ziua. Scoala incepe pe 15 Septembrie

| mari9999 a răspuns:

Eu cred ca iti trebuie o masina a timpului.

| love4ever2000 a răspuns:

Stai toata ziua in casa sa vezi ce greu trece laughing

| FrancoST a răspuns:

Aceeasi poveste si la mine straight face...eu incerc sa profit de acesta vacanta sa ma bucur din plin de ea ca la sfarsit sa nu regret ca a trecut si nu am facut nimic. am impresia ca va incepe pe 15 septembrie.