| Barajag a întrebat:

De ce un barbat mananca mai mult decat o femeie?laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai vazut reclama aia cu nevasta care-l indopa pe barba-su si in cele din urma a ramas singura?
- Ooo, mincarea mea preferata, ce mult ma iubesti tu pe mine veverito. Si un zimbet timp laughing Aia e explicatia, vrea sa-l bage in mormint, sa ramina cu averea lui si cu amantu rolling on the floor tongue

13 răspunsuri:
| Barajag explică:

@criticul:...ha ha ha, cred ca este invers dragul meu, doar n-o sa faca ei treaba cu burtile plinerolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Fiindca sunt fomistilaughing

prfml
| prfml a răspuns:

Pai nu sti care este bucuria barbatului? big grin Ce baga in gura si ce trage in...

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ca sa aiba putere pentru a da mai bine la patbatting eyelashes pentru a face femeia sa fie satisfacuta ce naibalaughing

| viatadecacatt a răspuns:

Ca sa nu i mai ramana la femeie ca barbatu e lacomrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| MM a răspuns:

Pentru ca muncesc mai mult, trebuie sa recunoastem. tongue
S-a facut recent un studiu si rezultatele spun ca femeile mananca mai putin doar in prezenta barbatului.Cica de rusine, sa nu creada ca sunt sac fara fund. Dar eu cred ca mananca putin ca sa le ajunga Lor, barbatilor laughing. Nu va mai satura Dumnezeu! tongue

| sTeFaN. a răspuns:

Pentru ca ii ieste foamelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa poata rezista mai mult la pat...cand femeia sta doar cracita si nu face nici macar opturilaughing...
pe. s. am zis cracita...ca sa nu zic altcevalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ursulika, asa slabeste barbatul..."flotarile"cu o femeie sub el, sunt cele mai folositoare... facem muschi si in acelasi timp slabim...de asta trebuie sa mancam multtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fac burta dintr-aia sa stea laptopul si cana de cafea pe ea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si apropo de asta, ca poate apar intrebari. Cu otrava ar fi mai rapid, da intra la zdup. Insa n-a aparut nici o lege s-o condamne ca l-a indopat ca pe curcani pina a plesnit rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ambitie, glumesc, are masa mai mare care trebuie intretinuta (musculara osoasa...)