| SickOfWriting a întrebat:

De ce unii barbati isi lasa unghia de la degetul mic sa creasca?

14 răspunsuri:
| Ana213 a răspuns:

Ca să poată descuia uşile când uită cheia acasă.

| No a răspuns:

Ca asa-i la moda smug Sa agate lucruri cu unghia de la degetul mic whistling

| pinguinuVerde a răspuns:

Ca apoi să se scarpine în urechi cu ea să facă economie de beţişoare happy

| djalexandrual a răspuns:

Ca sa vada cat poate creste o ungeie... crede-ma ca stiu.

| lunarwolf a răspuns:

Ca sa poata agata gagicile cu ea. happy

| uǝʞɔıp a răspuns:

Sa faca femeile fericite

| DeeDee28 a răspuns:

Eu am intrebat un barbat de ce isi lasa unghia mica sa creasca... si a fost destul de nesimtut, adica mi-a zis: ca sa ma scarpin in f*** (scuzati exprimarea, doar reproduceam o replica)

| pisoias a răspuns:

Ca sa se poata apara de nevasta/prietena in caz se atac.

| hamsteru a răspuns:

Tatal meu sta la tara si cand a venit in vizita l-am intrebat si a zis ca la locul de munca are mancarime in nas si se scarpina don't tell anyone

| MiHaI a răspuns:

Ca sa fie mai secsi

| αndï a răspuns:

E o chestie de prost gust dar... de obicei si-o lasa ca sa se scobeasca in nas laughing

| Deni7 a răspuns:

De obicei barbatii astia sunt escroci.
Asa se spune happy

| Bylok a răspuns:

Ca sa ii bage fetele in seama laughing

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ca degetul sa para mai mare