| OmuFoarfeca a întrebat:

De ce va scobiti in fund in public?
sau
De ce nu va scobiti in fund in public?

Răspuns Câştigător
| Rebecca009 a răspuns:

Pentru ca s-ar putea sa ma manance nasul apoi...

14 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

De aia

| GabiiHaș a răspuns:

Ca nu suntem ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu ai gasit si tu ceva amuzant, o sa fiu obligata sa raspund la aceasta intrebare jalnica cu: poate o sa fiu prima dar n-am vazut si nici nu am auzit de oameni care sa se ''scobeasca'' in fund in nas ureche da dar nu fund [poate scarpina...](cauta in dex ce inseamna ascobi, ok?)

| Aneurysm a răspuns:

Ma scobesc in cur fiindca o sa primesc o surpriza ca-n pufuleti si daca o fac in public, imi va lua cineva surpriza.

| iKeel a răspuns:

Trebuia să ne întrebi asta?

| umbrax a răspuns:

Fiindca e nesimtire daca mas scobii
si alta intrebare nai gasit si tu decat asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LikeACandyxD):

Nu cred ca merita sa imi puna asemenea gheare, cat de des imi prind eu mainile la usa, posibil ca peste vreo doua luni sa raman fara ele (ma refer la maini)

| Kremlin a răspuns:

/headdesk

| luniii a răspuns:

Nu a facut asta niciodata! Si nici nu o sa o fac pentru ca tine de codul bunelor maniere in 1 rand si in al 2 rand te faci si de ras daca te mai si vede cinevalaughing

| r0by2oo9 a răspuns:

Ca sa-mi scot chilotii din cur.De-aia ma scobesc.

| Rotaru_Klaudyu_1996 a răspuns:

Bah....esti panarama mare sa pui intrebari din astea;...aa app. tu de ce faci sau nu faci chestia asta? laughing))

| OmuFoarfeca explică (pentru Rotaru_Klaudyu_1996):

Nu fac asa ceva eram doar curios cate persoane fac asta