| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce vad ciori imaginare stand una langa alta pe capul monitorului meu plat de la PC? Ce semnifica ciorile? Simt ca sunt inconjurat de ciori, e o senzatie ciudata.Ce simbolizeaza ciorile?

Răspuns Câştigător
| JetBlueJet a răspuns:

*Imagineaza-ti o mitraliera si incepe sa tragi in ele ca in ":Vanatorii de rate", poate vor disparea.
*Ciorile ma duc cu gandul la un loc unde se petrec lucruri rele.Stii ca in filmele acelea de groaza sau pline de mister, se mai vede si cate o cioara.
*Esti un tip foarte interesant
day dreaming

32 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns (pentru Florentina9210):

Corect impreuna la bine si la raulaughing. acum sa nu se supere baiatu asta pe noi ca vorbim aicihappy

| Florentina9210 a răspuns (pentru blAster85):

Vorbim prin mesaje.