| ViezurE a întrebat:

De data asta am dat-o în bară... http://i.imgur.com/5H17H.jpg

30 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

De acord cu tine

| Musique a răspuns:

Si bara e destul de dureroasa.

| MyObsession a răspuns:

Aşa i-am făcut directoarei mele fără să vreau.

| blueangel99 a răspuns:

Da, şi rău de tot.
N-o băga pe aia cu "îmi pale lău puppy dog eyes"! Zi-i aşa:
"Ştii când am zis de poza ta de la avatar că e o maimuţă? Scuză-mă! Eram sub stare de ebrietate, de la 1 pahar de vişinată, 2 pahare de cocăzată, 5 doze de bere, 3sticluţe de vodka! Plus că mă luasem cu unul la cotonogeală pe stradă"

| Gandăr a răspuns:

Mie frică să mai vorbesc cu tine o_o

| Downfall a răspuns:

Mda...nu zic că nu e bine să fi sincer, dar totuşi, săraca fată...

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Downfall):

Mare tragedie, parca ar fi omorat-o straight face
nu mai exagerati atat

| Downfall a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Dar totuşi s-o fi simţit prost fata. Nu cred că ţie ţi-ar pica bine ca cineva să-ţi zică că arăţi ca un maimuţoi, dar mă rog...-_-

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Downfall):

Nu imi pasa de parerea celor din jur, decat a celor foarte importanti pentru mine.Si nici de fata aia nu imi pasa, asta e eu sunt mai nesimtita de fel.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Tu, esti ori un geniu ori un mare bou, inca nu m-am hotarat.

| ViezurE explică (pentru WhiteWolf7):

Cred că sunt un măgar :3 sau un porc.

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru ViezurE):

Nici una nici alta, ceea ce iti voi zice te va soca, nu vei ramane intreg dupa, vei avea probleme psihice si cosmaruri day and night: esti un...un...un viezure.*artificii, nori de fum si soc si groaza pe fetele tuturor apar din senin, drama umple inimile tuturor*

| ViezurE explică (pentru WhiteWolf7):

Nooooooooo Noooooooooooooooooo

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru ViezurE):

Da.da eşti D:

| Deea03 a răspuns:

Umm... hei, Vierme!

| TheScamy a răspuns:

Faza tarelaughinglaughinglaughinglaughingDoamne, asa mi s-a intamplat si mie...o data...laughing

| Forevăr a răspuns:

Las' ca impaci tu biata fata, o cuceresti cu parfumul tau de banana ucisa de un cleste de rufe cu gust de ciocolata cu susanbatting eyelashes

| Prunela a răspuns:

Ehii nebunaticule!

O scoţi tu la capat cu şarmul tău de maimuţă băgată cu capul in ulei de maşina

| MeNoNヅ a răspuns:

Ti-a dai ignoree

| NevăstuicăxD a răspuns:

Aşa-ţi trebuie
Muhahahahaha muhaaahaa *răguşeşte*

| MKV a răspuns:

rolling on the floor mai fa din astea sunt mortalewinking

| DruggedCandy a răspuns:

Mda saraca fata straight face siii saracu' de tine laughing lol nu spune niciodata ceva urat despre avatarul unei fete chiar daca ea spune "nu-i chiar asa frumos" tu spune mereu ca e dragutwinking

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru DruggedCandy):

De ce sa minta? pe tine te incalzesc minciunile? trebuie sa spui lucrurile in fata, chiar daca nu sunt numai chestii frumoase

| DruggedCandy a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Mda dar sincer tie ti-ar placea daca te-ar face cineva maimuta hai sa fim seriosi mai mult de bucuri de un compliment, minciuna, dar compliment atat timp cat nu-ti dai seama blushing ca e o minciuna :-J dar daca tie iti convine sa-ti spun ____ e OKwinking

| Cristianne a răspuns (pentru DruggedCandy):

Hăh...Mie nu-mi plac complimentele false, personal. Spui ce ai pe suflet, motherfuckeer.Adică.dacă omul te găsește nașpa, foarte bine.
Oricum, nu-mi pasă.straight face

| DruggedCandy a răspuns (pentru Cristianne):

Da bine nici mie nu imi place sa ma minta cineva pe fata tocmai de aia am zis sa minti in limita posibila astfel incat sa nu se afle...pe cat posibil zic si eu adevarul dar de obicei decat sa zic o prostie mai bine nu zic nimica blushing

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Cristianne):

Total de acord

| Prunela a răspuns (pentru Cristianne):

Amin

| Cristianne a răspuns (pentru Prunela):

(...)Și-al tatălui, și-al fiului, și-al sfântului duh.*își face cruce*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totusi nu te cunoate in realitate, asta daca nu ai fost destul de destept cat sa iti spui adevarata identitate laughingwinking