| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

De unde aș putea face rost de o pereche de caninopuci de piele întoarsă?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cauta in magazine speciale cu lucruri din piele.

| єχcєєℓ a răspuns:

Prinzi un câine îi jupuiești blana apoi pui un musculos să-l întoarcă. După îl speli apoi pui măcelarul să-l taie în formă de papuci.La final arunci cadavrul la gunoi iar papucii îi pui să se usuce la soare.

Wts am folosit de prea multe ori "pui"...

| Seducatorul a răspuns:

PetShop/SexShop/Farmacie

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru Seducatorul):

Ar fi tare să mă duc într-un PetShop și să strig : vreau o pereche de caninopuci de piele întoarsă.

| Seducatorul a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Te jupoaie iubitorii aia de animalelaughing

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru Seducatorul):

Da cred că o să sufere cățelul meu că nu îi mai iau caninopucii promiși din piele întoarsă. Dar asta e!