| CristalClear a întrebat:

De unde vin copiii, mami?

Răspuns Câştigător
| sabilopod a răspuns:

De la d/s. si ajung la t/a. apoi devin adolescenti si sunt interesate fetele de b/f si baietii de comics. si tot timp-liber-ul si-l petrec ascultand muzica si meditand la stiinta/filosofie. isi intemeiaza o relatie/familie si devin interesati de afaceri/financiar.

22 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

De la alti copii fiule

| Muflă a răspuns:

Din chezda ţigăncii.

| Muflă a răspuns:

Not yet, Loome. Recordul meu e de 30 şi ceva cool
By the way, ar trebui să se facă la profil o chestie gen cel mai amuzant răspuns al userului, cel mai inteligent, cel mai stupid etc. Mereu am fost curioasă thinking

| pinguinuVerde a răspuns:

Dintr-o gaură adâncă.

| NOBODY a răspuns:

*arată cu degetu spre câine*

| LoL a răspuns:

Dintr-o groapa (fara/din)fund

| AndutzaAndu a răspuns:

Din burtă.

| Pisicuța a răspuns:

Păi,barza aduce copii până la ușă și apoi le zice: „Du-te-n mândria mă-tii!". acum ai înțeles?

| Tourniquet a răspuns:

Din gura. N-ai vazut cand urla femeile gravide ca a si iesit puradelu'? smug

P.S : din chizda verde. ^^

| Loome a răspuns:

De la școală, nu chiulesc, ca tine.

| Loome a răspuns:

Practic, mă simt like hell că am depășito pe Muflă la amuzanți D:

| Radioactive a răspuns:

Dintr-un loc cu soare!

| Loveis4free a răspuns:

De la mine din c*r, dragul mamii

| FreshDreams a răspuns:

Pai plantezi samanta...

| WhatMeanLove a răspuns:

Ii aduce barza, desigur.Sau, poti sa iti imaginezi o para si un mar, para ii da o bucata marului care face o pruna.

| ascovit a răspuns:

Din buric! Fetele nasc cu buricul, baietii arat bine in costumul de baie cu buricul. Nu ii baga in seama pe cei ce spun ca iese din pasaricadon't tell anyone, ei te invata prostii.

PS: sora mea credea ca vien de la subrat, oricum, er pe aproape, fara gulma.

Oricum, mai in gluma mai in serios, plozii vin din vaginlaughingInveti in clasa a7a

| CookieșiParty a răspuns:

Din c**u matii, mamuca!

| Monoportocalioză a răspuns:

De'acasa laughing

| DianaPaula14 a răspuns:

Pai depinde unii de la bar cum face tatato in fiecare zi de cand sooo nascut

| DildăuPaispe a răspuns:

Pai eu si cu taica-tu am intrat intr-o camera de chat privata si el mi-a trimis un upload din hard-disk-ul lui. Apoi dupa 9 luni a aparut un mic pop-up care urla din toti rarunchii: You've got mail!

| MoatZa a răspuns:

De acolowinking!

| OneMoreChance a răspuns:

Mami, deci noi femeile, mergem pe un camp si luam floricele "**** tigancii' apoi ne stergem cu ele la cur, asteptam 9 luni, si dupa ni se rupe apa si ne indesam ca constipatii