| Criissuu a întrebat:

Deci, am fost sa masor barajul sa vad ce inaltime are pentru ai da un raspuns lui Gabba... dar cand am ajuns acolo barajul nu mai era. Unde credeti ca a disparut?thinking

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

baga buzunarile in maini si ai sa vezi ce ai sa gasesti.

| Infraverde a răspuns:

in muzunarul drept al pantalonului meu, baga repede mina dupa el sa nu fuga iar

| AndreiRevine a răspuns:

Nicaeri,(minciuni)!

| Criissuu explică:

ThatsNotMyRealName: Suntem in 2011, nu mai exista dinozauriwinking

AndreiTpu2011:Neeno talking...de data asta nu ai dreptate

BANGKOCK: Deci daca barajul incape in buzunarul tau inseamna ca avea cam 5 cmthinking Ms de raspuns,acum` pot sa ii spun lui Gabba ce inaltime avea...

Ascovit: Pai am gasit un selvetel, un pix, un telefonul...numai barajul nu l-am gasit fiindca era in buzunarul lui BANGKOCKhappy

| ThatsNotMyRealName a răspuns:

L-a mancat Godzilla

| ThatsNotMyRealName a răspuns:

Cum sa nu mai existe dinozauri?!?! Eu am unul ca si animal de companie. Il tin in garaj...alaturi de scheletul Elodiei si de Freddy Krueger impaiat tongue
Daca nu e varianta cu Godzilla, atunci mai sunt inca 2 :
a. Si-a luat calabalacul si a plecat la hollywood sa devina vedeta de cinema sau rockstar.
b. A fost furat de adeptii lui Salam.