| SweetAngelCry a întrebat:

Deci am ras cu lacrimi la asta...asa ca m-am gandit sa va arat si voua:http://www.youtube.com/watch?v=dTCm8tdHkfI.

4 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Asta e publicul lui JB? laughing

| mary a răspuns:

Cat de tare face la 4:13. ce mai tare faza rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, asta chiar nu e de ras.acel copil se poate imbolnavi pentru ca plange prea mult si degeaba.acest Justin a devenit un drog frate.

| Mariidc a răspuns:

E draguta fetita.laughing a plans pentru justin bieber.laughing ce nu as da eu sa fiu in bratele lui jb nu ea rolling on the floor oh go on