| αɴι28 a întrebat:

Deci,de data asta vreau sa fac mai mult ca in "Dr. House" si sa scriu si cazul,adica cum s-a intamplat,ce facea pacientul inainte sa vina la spital,chestii de genu'.P.S: Ep-ul asta va avea doua parti.Una o scriu aici, alta o s-o pun mai tarziu.

Dr. 28-Ep 2.

-YES! Oh yeah baby! Cacing! se bucura Bless in sala de jocuri de noroc.Am dat doua milioane si am castigat una!
-Potoleste-te omule,ii spuse plictisit Ashadow.Ti-am zis,faci mai mult daca muncesti.
Enervat,Bless il lua violent de guler pe Ashadow,ii lipi de perete si ii zise:
-Ti-am zis ca nu vreau sa muncesc! TI-E CLAR?
In acea clipa,Ashadow ramase palid si inchise ochii. Lesinase.
-Ashadow,esti bine omule? striga speriat tovarasul lui bataus.Te-am lovit prea tare? Ashadow!
Intre timp, la spitalul unde lucra Dr. 28...
-Care e idiotul care mi-o ciordit proiectul?!?! striga Killer,in timp ce intra furios in sala.
-Wa,wa, wa...interveni Ani. Pune pe pauza, stai asa.In primul rand,suntem idioata,nu idiotul,si in al doilea rand,nu ti-o ciordit nimeni proiectul.
-Ce stii tu, 28? ii spuse Killer nervos,dupa care vru sa iasa din sala,dar fu oprita de Amedeea(fosta Unica).
-28, i se adresa Amadeea.
-Huh? Un nou pacient?
-Si inca cum, ii raspunse aceasta plictisita.Unu' care a lesinat in timp ce prietenu' lui il agresa la pacanele.
-Interesant. spuse 28 apoi pleca spre salonul pacientului.
Cand sa intre in sala,un baiat brunet, cu parul pana la umeri o opri.
-Cine esti? o intreba suspicios brunetu'.
-Sunt doctor.
-Arata legitimatia.
Ani se scotoci 2 secunde prin buzunare,apoi exclama:
-N-am legitimatia.happy Acum lasa-ma sa intru frustrated
-Nu!
-Ah, ti-e frica ca as putea sa-ti tulbur iubitelu'? spuse pe un ton sarcastic si batjocoritor Ani.Cuplu de homosexuali ce sunteti.
-Noi nu....incerca sa se apere acesta, dar gura ii fusese acoperita de degetul lui Ani.
-Shht! spuse aceasta.Acum lasa-ma sa intru. Apropo, cum te cheama?
-Bless.
-Asa.Acum,Bless,da-te sau chem paza.
Bless se dadu la o parte, iar Ani intra in sala.

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ani,duleață... te plictisești?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ai câteva greşeli *nu mă lua în seamă, te rog*

| Speed99 a răspuns:

Huoo politica!

| ???28 explică (pentru Speed99):

Unde vezi tu politica?

| ww2Totenkopf a răspuns:

Nu ii amuzant.

| ???28 explică (pentru ww2Totenkopf):

De parca ale tale ar fi..In fine, n-am chef sa ma cobor la nivelu' tau, ca nu-s lift.

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru ???28):

Ale mele chiar sunt amuzante.Si apropo, tu nu esti lift, esti parasuta.

| ???28 explică (pentru ww2Totenkopf):

Uite copchilas, sa-ti spun un lucru:
Daca ma--ta(scriu cu doi de - pentru ca se trezeste robotelu' sa comenteze) era parasuta, nu inseamna ca toate femeile/fetele sunt.

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru ???28):

Ar trebui sa iti dau o replica buna, dar nu am chef sa ma cert cu tine.

| Speed99 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Baietelu', ce-ai zis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant day dreaming

| HaLoGeNNN a răspuns:

Nu e haios

| Crâstoşelul a răspuns:

Ce amuzant. Mor de râs.