| ascovit a întrebat:

Deci dragii mei. zilele astea ma tot gandeam ca am nevoie de poze noi pe fb, insa nu stiam ce poze sa imi fac... Pana am gasit o poza model;;)
http://cocalari.com/2011/03/si-spaniolii-au-nevoi/#more- 21696
Ce parere aveti?;;)

6 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Il stiu pe ala...cred ca o sa ma bufneasca rasul cand il vad rolling on the floor

| ViezurE a răspuns:

Mda...Nu poate omu sa se cace ca te pozeaza unu. Poate il trecea si nu era un wc in apropiere ce e asa amuzant.Nu stiam ca un om care se caca e amuzant.

| AnneBre a răspuns:

Baailaughing eu mancamrolling on the floor

| lipitoOarea a răspuns:

Ce sexy e!

| SenioritaTeePupaceşte a răspuns:

Doamne fereste laughing! Deci am ras cu lacrimi! Mai bine nu pune o poza ca asta pe fb laughing.