| DeeaLove08 a întrebat:

Deci. imi spuneti ce aveti cu justin bieber? nu ma criticati. o sa-mi fiti recunoscatori.

Răspuns Câştigător
| HepiBăluuns a răspuns:

Pentru ca: are voce de fata si pentru ca il idolatrizeaza niste nebune, i s-a urcat succesu' la cap.Se crede si el o vedeta.Api daca si asta-i vedeta,Sting, Celine Dion, etc. ce sunt?

6 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Recunoscatori pentru ce?
Esti si tu fana?
u v-ati saturat de atatea intrebari cu Gaystin?
Tot il pupati in cur parc-ar fi cine stie cine

| Bya132 a răspuns:

Îți vom fi recunoscători pentru ce?
Ți-e frică să nu ajungi ca LadyJ?
E clar că îl placi, așa că...
Ai grijă happy

| Gumã a răspuns:

Recunoscatori cu ce?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Nimic.el are ceva cu noi laughing sau cel putin cu astia cu "The war antibiber"

| FucktheSystem a răspuns:

De ce o sa iti fim recunoscatori? laughing
Si repet inca odata, nu il urasc pe el, ii urasc muzica si fanii.
Muzica pentru ca are o voce oribila de fata si versurile sunt tot de fata sub 10 ani.
Fanii ii urasc pemntru ca sunt enervanti, obsedati, lipsiti de viata, critica rock-ul, critica non-fanii, pun intrebari stupide legate de El [ am scris intentionat cu litera mare]

| julyyy a răspuns:

*aplauda* Vai vai vai Cat de Desteapta ai putut sa fi!

"nu ma criticati. o sa-mi fiti recunoscatori." ai zis si crezi ca eu nu m-am prins ce inseamna asta?
Cat de desteapta trebuie sa fii ca sa te faci de ras astfel, uite acum ai pus astea 2 intrebari doar fiindca ti-am spus eu pe privat sa o faci... ca sa primesti "informatiile mele" vaiiiii de capul tau.

Dar oricum... buna incercare!

Tzeapa!