| justin_9664 a întrebat:

Aveti numarul lui justin bieber sau daca nu spuneti-mi cum mai pot vorbi cu el va rog ofer fundita vreti?

20 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

Ce naiva poti sa fii.Chiar ai impresia ca o vedeta si-ar publica id?

| Twatwaffle a răspuns:

Jeeezrolling on the floor)

| NoName1234 a răspuns:

Aici zice asta ca il are dar nu stiu sigur http://www.tpu.ro/......vorbit-cu/
Daca vrei sa nu mai intri asta zice ea ca e dar nu cred id_jb_id@yahoo.com
:)

| NoName1234 a răspuns:

Adica ala era id ul ei si zicea ca iti da id ul prin mess(nu al lui justin) dar oricum nu cred ca e el

| inevitable a răspuns:

Freak rolling on the floor

| pisikutza ta a răspuns:

074esti proasta fato cine dracu crezi ca are ma nr lui
laughing
oarba daca lar avea ar suna telefonul lui jb mai rau ca o centrala telefonicalaughing

| KimK a răspuns:

Mai nimeni din Romania nu are nr. de telefon a lui justin

| KimK a răspuns:

Mda el are hi5, twitter si skype deci daca vrei adresele lui ti-le dau pe privat :-p

| paodoolse a răspuns:

Hei buna si mie imi place foarte mult justin bieber uite da-mi add la id mew si iti dau id lui justin biber acolo yubyryka_tha (nu-s chiar 100% sigura ca e el dar 99% suntwinking

| Maryochicken a răspuns:

07.cap.de.mop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

028. 813. 298winking vezi daca merge. la mine a mers laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copii retardati...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt vara lui si am nr de tel a lui 0654738214.asta e.sunati daca vreti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor nu va mai laudati ca oricum nu va crede nimeni.Va spun eu ca va agitati degeaba.Cum poti sa spui ca u esti vara lui? Pe tine te doare capul? Inventeaza si u alta minciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt alexandra s madalina suntem fanele tale nr doi si vrem sa vb cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau doar numarul lui de telefon.Si apropo Justin Bieber vorbeste engleza.Este canadian!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love you Justin Bieber! I'm your fan number 2. I love all your songs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uh esti nebuna cum sa-si puna justin id pe net pentru o prosta catine