| Cherry16ツ a întrebat:

Deci ma macina ceva de muult timp! Este vorba despre subiectul ELODIA GHINESCU.Pana la urma ce s-a intamplat cu ea?! A omorat-o Cioaca sau a plecat in tari straine? :-s [T/A]

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Cred ca asta zice multe...
http://www.wassupady.com/wp-content/uploads/elodia_mess.jpg
*de fapt nu zice nimic nu? ...mda...

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Cum sa dispar ma?

aici sunt!

laughing

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

A plecat in tari straine si a omorat-o Cioaca...

| MiHaI a răspuns:

Elodia e la mine face un sex oral

Răspuns utilizator avertizat
| Bylok a răspuns:

A omorat-o Cioaca in spatele casei mele si dupa aia l-am ajutat eu sa o ingrope in padure, la N de Copacul Iubirii si S de Mahalaua Lupilor, la 50 grade de Tufisul Mslinilor big grin Daca vrei sa-ti arat unde e vino la mine big grin stau pe Calea Dracu in orasu Sf Petru big grin te astept!

| crissh a răspuns:

Uita-te pe otv.
cred ca aia maine spun ca au gasit-o la metrou cersea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se va vorbi despre ea pana va aparea in direct la OTV