| Chrris a întrebat:

Elodia...esti aici? Daca da, vezi ca te cauta Cioaca!laughing

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cu ce te ajută asta?

| Vans a răspuns:

Ha..ha..mor de râs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa rad sau ce? Nu e amuzant deloc.

| Chrris explică (pentru anonim_4396):

Pastreaza-ti parerile pentru tine...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Chrris):

O sa le pastrez, cand n-o sa mai pui intrebari stupide.

| Chrris explică (pentru anonim_4396):

Okay scuze! Daca nu mai esti utilizator junior atunci raporteaza.mi intrebarea sa scap odata de prostia mea! straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru Chrris):

Calmeaza-te.

| Chrris explică (pentru anonim_4396):

Nu am nicio problema!laughing

| CichasEmo a răspuns:

Cred ca pe Elodia or luat-o ''extrateresti''...Ca ''mama omida'' nu o vede pe pamant.

| Chrris explică:

OKAY nu credeam ca o sa reactionati asa...am incercat doar sa fac putina baza pentru ca m-am omorat astia de la stiri cu Elodia lor! Scuzati-ma! Si daca nu va amuza atunci BYE BYE!