| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a întrebat:

Deci ma uit la videoclipul asta intr-una si nu ma pot abtine din ras =))

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=83eSE8pm2x0&feature= fvwp
Cum vi se pare =))?

14 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

laughingPArca imi aduce aminte de Tom si Jerrylaughingnu stiu de ce dar imi aduce aminterolling on the floor

| Zenit313 a răspuns:

Pisica NU vorbeste!
Stapanul o necajeste in timp ce mananca...

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru Zenit313):

De fapt nu mananca si vezi ca [,] chiar ea face din "gura" asa smug

| Zenit313 a răspuns (pentru LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu):

Nu ai vazut niciodata o pisica nervoasa...
Asta are gura plina de mancare, sau, este batrana...

Răspuns utilizator avertizat
| tl34 a răspuns:

The best!rolling on the floor

| GOLD99 a răspuns:

Cred ca este o pisica pe jumatate beata care ii este dor de cainele ei si urla la camera incercand sa il aduca inapoi pe catelul ei. Este adevarat ca este foarte amuzant videoclipul, asa cum ai spus si tu.

| XDestroyX a răspuns:

Si asta e o intrebare? Cu ce te putem ajuta? straight face

| GOLD99 a răspuns (pentru XDestroyX):

Da, asa cum spune el

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru XDestroyX):

Nu e o intrebare, am pus ca sa se amuze si lumea, daca tot tii asa de mult, pun si o intrebare la aceasta "intrebare" rolling on the floor