| Clannad a întrebat:

Deci nu am vazut cretin mai mare =))

http://www.tpu.ro/dragoste-si-sex/ce-are-daca-imi-mananc -sperma-funda/

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Macar de-ar fi singurul! laughing Acum am vazut si eu intrebarea si ...raspunsurile bineinteles! Deci in concluzie Lumea e MAREE! Eu am o vorba: Nu te pune cu prostul, ca te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta! deci nu pot sa raspund la genul asta de intrebari! laughing

9 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Eu am vazut...

Răspuns utilizator avertizat
| Quest a răspuns:

Wow, imi place raspunsul pe care i l-ai dat!

| julyyy a răspuns:

Eu am vazut!
Ma uit acum la intrebarea "ei"!

| Gabica a răspuns:

Doamne ce oameni mai sunt prin Romania noastra!happy

| Nesquik_8060 a răspuns:

Mdalaughing! De acord cu tine. Ar face si vreo 1, 2, 3, 20 de copii daca ar putea... GOGAIE se pare ca si-a facut efectele asupra lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh haide, multi au cate un obicei ciudat.
Dar mai bine sa si-l tina pentru sine.
Nici eu nu am mai vazut cretini asa mari, dar cretine da.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Pișcotu, failul se referea la Clannad, ca se uita la intrebarea ei ACUM.