| anonim_4396 a întrebat:

Deci sunt foarte dezamagit ca nu am putut ajunge in top 3 chiar si daca am stat toata ziua aici. Acum raspundeti
1. Cat face 2 + 2 * 2
2. Cum va imaginati ca arat.
3. Citi ani ai?
4. Citi prieteni ai?
5. Care e obiectul vostru preferat la scoala
6. Daca ai avea ocazia sa ma saruti pe obraz ai face-o?

53 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BlackAndWhite1):

Deci este o istorie lunga... eram la tabara de vara aveam vreo 12 ani atunci si am facut ce-a mai mare prostie posibila si gretoasa a vietii, m-am indragostit intr-o fata de 15 ani, ea se comporta frumos cu mine imi spunea ca-i sunt ca un frate si intr-o noapte m-a sarutat cu "pasiune" apoi urmatoarea noapte am intrat la ea in camera si ghici ce am vazut cum ea si cu unul, faceau dragoste de aia ca in" filmuletele palpitante ", imagineaza-ti ce soc am avut, sa vad pornuha(moldoveste asa zicem ) la in realitate la 12 ani, de atunci imi este desgustator absolut tot despre dragoste, cred doar in dragostea suprema divina care este foarte rara, care se manifesta doar prin iubire sufleteasca nu fizica, da, stiu ca-s ciudat, insa istoria e reala...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Nici eu, dar-s destul de perversut.

| BlackAndWhite1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-a marcat faza aia. Si e si normal...ce aiurea. Da am zis ca te-as pupa pe obraz pentru ca mi se pare un gest frumos. Acum cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am fost violat psihic...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Începeam să cred că eşti de treabă fiindcă urăşti dragostea, până am văzut că eşti de acord cu cea "sufletească".
Hai măăă, e stupidă şi una şi alta. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BlackAndWhite1):

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Spune-i asta pianului meu, lui Chopin, Lizst... Nu suport dragostea din ziua azi cum n-ar fi ea invelita, si eu nu stiu tu ce intelegi prin dragoste, dar ceea ce se intimpla in timpurile noastre e groazic...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu există nicio dragoste.
Sau nu în sensul ăla.
Sincer nici eu nu înţeleg ce înţeleg prin asta.
Tu ce înţelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Greu de lamurit ce percep eu dar voi incerca, dragostea nu este o greata cu care se ocupa toate fetele si baietii de azi, aceea e varsatura de bivol, toate sentimentele alea de rahat care nu prezinta nimic si sunt doar niste hormoni pacatosi de tiroxina sau nu mai stiu eu ce acolo, iar toate "dragostele" astea moderne se sfarsesc prin despartire sau prin saruratie, ei niciodata nu vor putea sa fie impreuna toata viata, vor fugi unul de la altul, vor cauta scuze si se vor certa la nesfarsit, doar copiii ii vor lega uniti, oricum se vor satura si intr-un bun sfarsit se vor desparti si vor intelege ca au cheltuit ani intregi pentru o prostie. Dragostea din prisma mea de vedere este un sentiment care nu este legat de toate organele omenesti dar este ce mai presus si mai presus decat mai presus, este atat de presus incat nu cred ca-l voi cunoaste vreodata, cred ca doar vreo 0'99 % din populatia planetei l-au simtit. Dar acest sentiment poate fi imitat prin iuborea fata de ceva presus : muzica, pictura, poezie etc. Sper ca ai inteles...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, am înţeles, gândeşti bine în legătură cu anumite chestii.
Deşi pentru mine va rămâne mereu ceva stupid care nu există deci stupid.
Avem ceva în comun. :]]
Oricum, îţi place să scrii?
Observ că-ţi place să tastezi mult, de asta întrebam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1)6
2)A om, habar am. Tot ce-mi iese in privire e avatarul tau cu omul pisica.
4)Mi-am facut mai multi prieteni pe TPU decat in viata reala.
5)Tabla.
6)Am herpes, si raie, si afte bucale, si limba geografica, si carii, si paduchi, si purici si... De toate, sigur vrei? big grin
Glumesc, n-am niciuna dintre alea, dar eu nu pup oamenii nici sa fie ziua lor.
Sunt mai ciudata de felul meu.

| KateMiddleton a răspuns:

1)6
2)fata patrata, smolitel, ochi caprui, barbuta.
3)14
4)4
5)muzica
6)slab posibil, dar nu zic nu categoric

| SabinaQueen a răspuns:

1.6
2.Stiu ca esti baiat si ata(nu am o imaginatie prea bogata in ultimul timp)
3.10-20 ani
4.Am o groaza de *prieteni* dar adevarati, nu am
5.pauza
6.O_O
Pe bune?
Nu prea stiu

| KillMePlease a răspuns:

1. Răspunsul final e,, C"
2. Ca o fiinţă umană
3. 15. tu?
5. Nu am nici un obiect,, preferat"
6.Nope ( dope)
(ştiu că am sărit peste,, 4", treci peste, man)
cf?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Cinstit? mi s-a parut ca ai 20, acum stau pe TPU si ascult muzica lui Chopin, si tot ma mir cum am primit asa multe raspunsuri la aceasta intrebare, credeam ca o sa fie numai vreo 2, 3.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Par chiar atât de bătrână?
anyway, normal că ai primit multe răspunsuri, doar esti copil cuminte, la ce te aşteptai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multe probleme mai ai, dar te iubesc asa cum esti...

| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Ce ar trebui sa fie asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Silion_Liviu-mihai_1995):

Pai, nici eu nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O sa-ti raspund la fel cum a facut si Audrey Hepburn la replica
"te iubesc".
Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1 ma doare capul deja de la complexitatea intrebarii
2 nu imi pasa straight face
3, 21
4 haioasa intrebarea laughing nu am ce zice
5 nu aveam unul
6 piei satana ca nu"s gay laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da cind erai mic tata poate te-a pupat vreodata, vrei sa zici ca-i gay =) =)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu a facut asa ceva vreodata, poate de aia am si ideea asta.