| NarutoFan a întrebat:

Deci, sunt mare fana Naruto si dc nu va place va rog s nu ma jijniti.Bon.Deci...Aceasta intrebare de fapt e adresata mai mult fanilor care stiu.Am auzit ca in Shippuden Sasuke moare!

Am auzit ca moare Sakura.Si de Naruto am auzit dar st doar zvonuri. Nu' i adevarat da la sasuke nu stiu.cica el chiar moare. Acum nu stiu. Stie cine ceva despre asta? Dau fuditza aceluia care imi da un raspuns clar.

17 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Sasuke va fi salvat in final de Naruto.Sakura nu va muri va ramane alaturi de Naruto.
Stai linistita si urmareste episoadele in continuarewinking ca si minehee hee

xoxo, mary peace sign

| 3thera a răspuns:

Omfg. o iau de la capat.
Nu moare nici unul dintre ei, nici macar in MANGA!
Manga=benzile desenate japoneze dupa care se fac anime-urile(in caz ca nu stiai, Naruto e anime).

Iti zic mai bine sa te uiti la episoade.Pe www.animekage.com se gasesc cu subtitrare in romana si apare cate un episod in fiecare joi.Iti va lua minim o saptamana pana o sa fii la zi cu episoadele.

E culmea cum spui tu, Naruto Shippuden e un anime de adolescenti, nu de copii, deci creatorul si cel care deseneaza Manga si o scrie(Masashi Kishimoto) nu ar strica povestea in asa hal :))... poate la sfarsit cand Naruto si Sasuke se vor lupta(sunt aproape sigura ca asta o sa se intample. dar who knows) Sasuke va muri ca un erou dandu-si seama ca a gresit. POATE. Dar oricum intra pe site-ul ala si uita-te la episoade.

| 3thera a răspuns:

Mihaela care a raspuns mai sus NU are dreptate, Sakura nu e proasta.Tocmai de-asta ziceam ca Naruto nu e pentru copii, presupun ca mihaela n-a avut niciodata un iubit.pe care CHIAR sa-l iubeasca.Cum v-ati simti in locul Sakurei. a pierdut omul pe care il iubea(Sasuke) si acum el e din ce in ce mai evil. vrea sa si distruga Konoha, sincer mi-e mila de ea.
Si da, a crezut ca e mai bine sa-l omoare(pentru el facea asta, ca el sa scape de. partea asta "evil" a lui, ea se gandea ca poate i-o fi mai bine in lumea cealalta.si vroia sa faca asta si pentru Naruto&Konoha ca sa-i scape de "this burden", chiar daca ea ar fi ramas deprimata[putin spus] tot restul vietii ei) si o fi el mai puternic, dar Sakura ar fi putut sa il omoare.Chiar era la un pas sa-l omoare cu kunai-ul otravit in spatele lui, numai ca atunci s-a oprit pentru ca si-a dat seama ca nu putea sa-l omoare pe omul pe care il iubeste atat de mult, asa ca a stat in loc sa-i infiga kunai-ul ala, si Sasuke a vazut-o si evident ca i-a smuls kunai-ul din mana, dar Naruto a venit sa o salveze. A fost curajoasa.
Si nu, nu e proasta, e cea mai puternica dintre fetele de varsta ei(third naruto official databook) si studenta lui Tsunade-sama, care e hokage.
A da si faza cu "lui Naruto incepe sa-i placa de Hinata", am cazut pe jos de ras rolling on the floor. evident ca mihaela se pare ca nu citeste manga.Nu,Naruto e inca indragostit de Sakura, pe Hinata o place doar ca pe o prietena, nici macar nu i-a multumit Hinatei cand s-a bagat pentru el atunci cand se lupta cu Pain de si-a luat ea o mama de bataie.Masashi Kishimoto oricum a zis ca nu prea intentioneaza sa scrie romantisme in manga asta.

Ma rog raspunsul corect la intrebarea ta l-am dat mai sus, scuze, nu m-am putut abtine ...cand vad niste persoane care nu sunt open-minded deloc si urasc personaje dintr-un anime laughing.

| 3thera a răspuns:

Maryana5, si eu cred ca asa se va intampla, dar n-ai de unde sa stii. Poate Sasuke va muri ca un erou, in sfarsit.Anything can happen now.Sunt multe chestii intortocheate inca.
Da, urmareste episoadele.

| OrochiFan a răspuns:

Iti spun sincer ca si eu iubesc naruto dar parca am vazut si eu asta dar spe sa nu fie adevaat

| OrochiFan a răspuns:

Da am vazut o secventa in care sasuke o omoara dar aceea s-a scos insa s-ar putea sa moara

| OrochiFan a răspuns:

Imi pare rau pentru celelalte raspunsuri, ma uitam si eu la tampeniile alea e pe net, ceilalti au dreptate:ei nu mor, doar sasuke, dupa cum pun pariu ca stii, il omoara pe itachi, dar n-am vazut chiar ultimele episoade in care arata despre ei cand s-au impacat, si etc. Ei sunt personajele principale, de foaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarte putine ori, pers.principale mor.deci 99% ca ei nu mor. din nou scuze despre celelalte raspunsuri, nu am inceput sa ma uit la naruto shippuden

| OrochiFan a răspuns:

Miha'care parte din "NU JIGNI"e straina?

| KiryuZero a răspuns:

Naruto moare si sasuke primeste viata vesnica de la nu stiu ce incantatie

| mihaelabr a răspuns:

In manga(manga sunt benzile animate - pentru ca la inceput ideea era sa faca doar reviste dar pana la urma au scos si desenele) sakura decide sa il omoare pe sasuke pentru ca realizeaza ca s-a facut rau.(oricum e proasta de da in balti ca sasuke e de n ori mai puternic decat ea, da ma rog ea crede ca poate sa-l omoare ) in fine imediat dupa ce sakura il vede pe sasuke vine naruto si o scapa pa proasta laughing
(aa si sasuke a vrut sa o omoare da dupa cum am zis vine naruto si o salveaza)
si cred ca naruto nu mai e indragostit de sakura (incepe sa-i placa de hinata)
oricum sunt super desenele mai ales n.shippuuden dar din pacate acum trebuie sa ma uit la ele cu taraita ca dau doar cate un episod pe saptamana crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca nu moare si sunt si eu fan ca m-am uitat la toate ep naruto shippuden si naruto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.narutostar.com asteapta toata seria si acum sincer citesc si revistele si mereu ma interesez si daca chiar vrei sa afli uitate pe you tube la cele in engleza;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sasuke moare. sie u vizionez episoadele pe animekage.ro.e chiar tare desi ma plictisesc ca da un episod pe saptamana.si sakura cu naruto nu moare. doar sasuke. mi-au placut cel mai mult episoadele cand sasuke il ucide pe itachi fara sa stie ca nu el a vrud sa omoare clanul uciha.bai ati vazut ce fel are acum saringanul sasuke? tarrrrrreeeee! voua ce personaj fata/baiat va place. mie nu pot sa aleg intre naruto si sai ambi sunt draguti. ce jutu va place cel mai mult? mie rasengan-ul ala urias pe care il face naruto(nu ala normal micut acum poate sa il faca si pe ala uriias)a si mai imi place si sexy jiutu tare ingenios e naruto.

| MasterBoY1234 a răspuns:

Nu se stie cel mai clar ar fi sa moar ori sasuke ori naruto cu putin moroc nu moare nici unu din ei si vreo ramane prieteni sper ca raspunsul meu sa te fi ajutat fundita plss love struck happy big grin

| Kioko9 a răspuns:

Eu nu prea cred ca o sa moara astia 3 (sasuke sakura si naruto)
daca esti un fac adevarat naruto intereseaza-te sunt 3000 de episoade din naruto shippuden din prima serie are 2 serii a cate 3000 de ep. in prima serie in ep 2500 sasuke se intoarce in kanoha cu gandul sa afle mai multe despre itachi.chestii.deci daca acum naruto shippuden e la ep 214 mai traieste sasuke pana la ep 2500 happy Rosario_vampire78 id-ul meu iti voi spune mai multe =). a erea sa uit mai e si o serie speciala care apare o data la 3 ani pe net si o tine doar 2 zile si dupa o sterge straight face ma rog acolo e intreaga poveste de la capat de cand itachi avea 11 ani si sasuke 5 si tot asa pana la 7(varsta lui sasuke) cand itachi omoara clanul

| SasuHinaNaruSaku a răspuns:

NU sasuke nu moare in road to ninja sasuke vine in konoha si este foarte cool si incepe sa ii placa de hinata, iar naruto e putin jelous fiindca hinata este ffff sexy iar sakura nu este tare violenta
raspuns final ASUMA MOARE IN 84 SI NIMENI ALCINEVA

| NarutoFan explică:

Jigniti*pardon