| LolNope a întrebat:

Deci uitati'va oleaca la intrebarile lui!

Tipu' e hilar...

http://www.tpu.ro/utilizator/dwle

16 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Ciudat tipu'

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întrebări puse în derâdere!
Pa, pa

| Comy a răspuns:

Sunt atat de mandru
*ii curge o lacrima*

| Ciufuliciii a răspuns:

M-am uitat olecutica la intebarile lui, numai ca le-am mai vazut odata, a mai fost pusa aceasta "intrebare".happy

| pwp a răspuns:

Loca loca loca

| Dumnezău a răspuns:

Epic...dar tu iti dai seama ca e un procentaj de 0, 0001 % ca intrebarile lui sa fie pe bune? big grin

| Tylki a răspuns:

Cine imi da un site de unde pot cumpara cartofi noi cu plata online? Vreau 5 kg!

| DrunkShepp a răspuns:

Doar facea misto ca sa se faca si el cunoscut.si cred ca tacsu nu e mandru de el daca se duce la prostituate...(tacsu ''nu il lasa'' sa pupe fete).trist.asemenea specimene trebuie trimise departe intr-un abis de penis!

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Am râs de întrebările lui cu poftă. Auziu la el să cumpere cartofi de pe internet laughing.

| DroGuleTz a răspuns:

Da ai dreptate happy

| Deea a răspuns:

Omfg

| Kodokuna a răspuns:

Il stiu.
Asta ori e luat de la nebuni, ori isi bate joc de TPU.

| Skylar a răspuns:

Cheap trolling

| Tweety_6396 a răspuns:

Waw! De unde e tipu'? De pe Marte? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are haz. Și e prea evident.

| madalina95 a răspuns:

Corect rolling on the floor