| qLoveSmileღ a întrebat:

Doamne fereste!

Uitati'va la poza si intrebarile ei : http://www.TPU.ro/utilizator/eumw

Credeti ca si-a facut contul ca sa posteze tot felul de intrebari stupide? Eu una consider ca asa este..."copila la 12 ani" sa vorbeasca intr-una despre sex si sa spuna tot felul de chestii banale.

Pe mine m-a dat peste spate cu tot ce a scris.

P. S : scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu trebuie să râdem ci să o educăm că are mare nevoie.
Este paralelă cu tot ce este în jurul ei, ia totul în joacă.
Pa, pa.

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Viitorul centuristelor este asigurat...

| Bya132 a răspuns:

La ce picioare are, are gaura cât covrigu.
Cel puţin, mie mi se pare că sunt două beţe înfipte-n c*r, aparat de mers pe drum!

| Musique a răspuns:

Eu la "12 anii" inca ma jucam cu purandei,si ea, numa la prosti se gandeste.
Ce sa le faci, au acces la internet la o varsta prea frageda straight face

| MasterOfDisaster a răspuns:

„viitorul tarii".te mai miri ca se duce dracului tot?!?

| Pralină a răspuns:

O da ce Sexoasa ii...8-9 ani...
Aude si ea un cuvat mai lung de 5 litere si gata numa cu asta e!

| ViezurE a răspuns:

Ha!? Sexoasa are...8-9ani? Vai de gaura ei...

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Fetita asta e chiar... panda.

| 3rdWW a răspuns:

Ori e un copil cu o imaginatie ciudata si cu acces la Porntube orii.
v-ati gandit ca poate fi un troll?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ce sexoasă îi ...la fel ca bunicămea când îşi spală proteza! happy

| Zendaa a răspuns:

Violata de baiatul cu care urma sa faca s*x...genial!

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Is this a joke?
Is she crazy?
Can I stop to speak like that?
And I mean like that...
And this words make me think:
Is she CRAZY?

| Klepto a răspuns:

You dunn goofed... pute a troll nebuletinat de la o posta, sau poate s-a coborat limita de varsta pentru gang bang?

Răspuns utilizator avertizat
| Emmy_4970 a răspuns:

Mama mia e un cont dala sa posteze chesti cine ii raspunde e la fel prost si inca ceva clar e dala sa te faca sa spi chesti si te face de cacao

| Mihaela_3187 a răspuns:

E foarte... nenormala. (scuzati de cuvant happy ) Ea se gindeste acum la asta si nu stiu daca chiar intr-adevar a facut-o dar... stii e problema ei pentru ca tot ea o sa aiba de suferit. deci ar trebui sa fie educata de cineva mai matur care chiar sa o ajute (dar ea sa nu incerce sa seduca)... Asa ar fimai bine pentru ea si sunt sigura ca si pentru cei din jur! big grin

| Icss a răspuns:

Doamnestraight face ce plozi sa mor euat wits' end laughing)rolling on the floor fac ca Zenda...violata de baiatu cu care urma sa faca sexsadrolling on the floor))

| DewLoWoofy a răspuns:

Doamne iarta'ma :]]] ce curva oh go on recunosk... ca si eu ma gandeam la sex la 12 ani blushing dar totusi nu ma gandeam chiar sa o fac straight face Pe bune acum straight face Mesaju meu pentru ea " SINUCIDE'TE " :]]winking