| anonim_4396 a întrebat:

Dimineata v-am promis ca,daca va place prima serie de desene, o sa le pun si pe restul.Va fac pe plac.

Apache(nu userul) http://i.imgur.com/LdifB.jpg
Busta_1: http://i.imgur.com/SZQEb.jpg
Lady: http://i.imgur.com/bXTaN.jpg

Mai sunt cateva, pe care ma mai gandesc daca le pun. Sper sa va placa:)

27 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ai talent... felicitari pentru asta.
daca iti place sa desenezi in creion atunci incerca si 3d.
vezi daca ai putea sa faci ceva de genul asta :

http://endruv.deviantart.com/#/d5cpjz8

| Synapse a răspuns (pentru Apache):

Pai...eu n-am pregatie in domeniu, decat niste sfaturi de la fratele meu.Nu cred ca pot face ceva 3D thinking Pe alea le-am facut doar de placere, si am inceput cu un autoportet.O sa ma mai gandesc daca le pun si pe restul.

Răspuns utilizator avertizat
| Synapse a răspuns (pentru GoGo23g):

Hmmm...creionul e din lemn d-ala de esenta moale, si absoarbe sangele, si n-as vrea sa devina lipicios.Le pot baga un ciob?

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru Apache):

Desenul ăla l-am făcut şi eupuppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| Ea12345 a răspuns:

Intr-adevar, desenele acestea sunt reusite. Si eu desenez in creion, insa imi plac mai mult lucrurile abstracte si combinatiile dintre umbre.

Multa bafta in continuare oricui le-a facut!

| rolfenstein a răspuns:

Felicitari! chiar frumoase desenele.

| epurel a răspuns:

Epure crede că eşti şmecher şi ar trebui să-ţi fac o gaşcă de şmecheri! *îmi plac desenele*

| Synapse a răspuns (pentru epurel):

Pentru că şi Epure e şmecher, va intra in gaşca mea de şmecheri.

| epurel a răspuns (pentru Synapse):

Deja ţi-ai făcut gaşcă? Eşti şmecher. b-)

| BogdaneluluI a răspuns (pentru Synapse):

Cati ani ai?

| Synapse a răspuns (pentru epurel):

Poti sa intri, dar sa nu vorbesti de ea.

| Synapse a răspuns (pentru BogdaneluluI):

14...are vreo importanta?

| BogdaneluluI a răspuns (pentru Synapse):

Semnaturile de pe desene au data in care au fost facute. 1999 si 2000.
Om mai mincinos si mai dependent de atentie decat tine n-am vazut.

| Synapse a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Nu stiu cum sa-ti zic, dar aia face parte din semnatura.

| BogdaneluluI a răspuns (pentru Synapse):

Deseneaza-ti semnatura si pune-o pe imgur.

| Synapse a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Daca nu-ti plac desenele, nu comenta aiurea...

| DyNo a răspuns:

Sunt super tari, tocmai le-am vazut pe cele de dimineata, mi-au placut mult.

| Synapse a răspuns (pentru DyNo):

Multumesc inca o data pentru sustinere si parerihappy

| iKeel a răspuns:

Tu le-ai desenat? Au iesit foarte misto.

| umbrax a răspuns:

Misto desene chiar imi plac

| BogdaneluluI a răspuns:

Pedofil la 14 ani... Hai ca-s tare.

| BogdaneluluI a răspuns:

Smechere, stiu ca iti iubesti parintii (fara protectie), cum stii si tu ca eu sunt pedofil.
http://www.tpu.ro/......restul-va/ -a recunoscut ca sunt facute de fratele lui. I se spune ca are talent si

Synapse explică
Pai...eu n-am pregatie in domeniu, decat niste sfaturi de la fratele meu.Nu cred ca pot face ceva 3D Pe alea le-am facut doar de placere, si am inceput cu un autoportet.O sa ma mai gandesc daca le pun si pe restul.

Trage tu singur concluziile.

| MrsEinstein a răspuns:

Eşti talentat. Multă baftă şi numai bine.

| Synapse a răspuns:

Depinde...un desen imi ia intre 30 de minute si o ora.Le-am facut mai mult de placere, asa ca n-am muncit foarte mult.

| Synapse a răspuns:

Eu termin repede pentru ca la proportii si abstracte, ma mai folosesc de instrumentele fratelui meu, el fiind arhitect.M-a ajutat mult la inceput, cand nu prea ma pricepeam.Inca ii mai cer tehnici si sfaturi.