| PERVERTJELLYFISH a întrebat:

Din ce material ai prefera sa fie halba ta?

Mi-ar place sa beau bere dintr-o halba facuta din nuca de cocos...

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Aripioare de pui. big grin

| darrio2007 a răspuns:

Bere sa fie.De calitate.

| GroparuVesel a răspuns:

Antimaterie ca sunt gropar trilionar.Nu conteaza ce zice Rapsodia.

| ILoveTacos a răspuns (pentru GroparuVesel):

Minți de-ngeață apele, Vasile. Împacă-te cu ideea că ești sărac.

| GroparuVesel a răspuns (pentru ILoveTacos):

Singura data cand am mintit, draga Rapsodia, a fost atunci cand am zis ca esti frumoasa.Sunt mai bogat decat orice gropar de pe planeta.Sunt trilionar fa, nu conteaza ce zici.

| ILoveTacos a răspuns (pentru GroparuVesel):

Măcar am confirmat faptul că ești orb.De ce altfel te-ai fi căsătorit cu mine?
Plus că asta explică faptul de ce crezi că ai lopeți infinite și ești trilionar.Nu poți să vezi că ai doar o lopată pe care o numeri în continuu și probabil nici nu îți dai seama că averea ta se învârte în jurul sumei de treizeci de lei și doi bani.

Sunt Rapsodia, bre', nu contează ce-mi spui, eu am întotdeauna dreptate(chiar și atunci când greșesc)!

| GroparuVesel a răspuns (pentru ILoveTacos):

Dupa ce ca esti chioara,mai ai si Altzheimer! Ala era varu' Sandel, eu sunt trilionaru.
Sunt Vasile, bre', nu conteaza ce-mi spun altii, eu pot sa repar intotdeauna ceva(mai ales daca functioneaza), caci sunt gropar citit si scolit si pe deasupra mai sunt si mecanic.

| ILoveTacos a răspuns (pentru GroparuVesel):

Asta tot nu explică de ce te-ai căsătorit cu mine.Probabil că e doar prostia.

| GroparuVesel a răspuns (pentru ILoveTacos):

Cand m-am casatorit cu tine am vrut ca lopata mea sa sape o groapa in cimitiru' tau...mare greseala...

| ILoveTacos a răspuns (pentru GroparuVesel):

Da.Acum lopata ta săraca e cam ruginită, și cred că e și puțin îndoită.

Păi, eu mă mulțumesc și numai cu banii, până la urmă a fost vina ta că am divorțat.

| UzzY475 a răspuns:

Din gheata... CA SA FIE RECE BEREA

| NirvanaE a răspuns:

Gheatasmug saaaau ciocolata laughing

| Ashadow a răspuns:

Hartie ca sa fac trucul ala cu berea care dispare din halba

| Xtadelo a răspuns:

Nu beau bere.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Din ciocolata.

| GiAnca a răspuns:

As vrea sa fie halba din ciocolata belgiana invelita mai apoi in staniol(ca nu cumva ciocolata sa aiba gust de bere) si dupa ce beau sa manac si ciocolata. big grin

| OskarRM a răspuns:

Din bere.

| Snowal15lea a răspuns:

Caramel solid sau ametist ca cica se duce alcoolul cu piatra asta. Neah mai bine din aur ca sa stiu ce fac cu ea.Dar ideea ta este destul de interesanta

| ILoveTacos a răspuns:

Bezea/Vafă/Biscuite/Ananas/Gheață(cursă contra cronometru)

| IepureleCuLopată a răspuns:

Mi-ar plăcea ca halba mea să fie o roabă happy

| Smile2BHappy a răspuns:

Gheata.

Răspuns utilizator avertizat
| bellabellsbellsbella a răspuns:

Swarovski,baaa