| αηηα a întrebat:

Din seria intrebari stupide : http://www.tpu.ro/......irgina-nu/

Mare e gradina ta Doamne...

9 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Mai au puțin și întreabă:

"Dacă am visat că unu și-a băgat (beep) în gura mea, mai sunt virgină?"

Yoy, așteptați că apare și asta straight face

P.S. Mare ți-e grădina, Doamne...+...și cu mulți proști în ea!

| Criiiiiiiis a răspuns:

Daca baiatu se spermeaza in curul catelului prietenei lui, prietena lui mai este virgina?
* Vomita *

| Gumã a răspuns:

Ma spermez si eu.
Clasic love struck

| FucktheSystem a răspuns:

Și eu am rîs la asta pe săturate.
ps. Grădina nu e mare, e imensă.

| FreshDreams a răspuns:

...cu portile deschise si prostii sar gardul.

| AliceInMordor a răspuns:

Am auzit de foartemulte ori cuvantul "spermeaza"? Reinventam limba romana?

| CristiVssMămăligă a răspuns:

A dracu'...Are fantezii erotice...yawn

| adrian062 a răspuns:

Oooo...avem un mesaj chiar de la autoarea intrebari: "Daca baiatu se spermeaza la mine in gura ink mai sunt virgina nu?" Inca mai rad la aceasta intrebare.

Răspuns utilizator avertizat