| CorinePurple a întrebat:

Aualeu. am contul deja de o zi si vad tot felul de fetite care vezi doamne a adormit si cainele ei era in calduri si i-a tras-o si acum ce sa-ti povestesc... poate ramane insarcinata? :O.

Ce intrebari stupide! TPU luati masuri. straight face

Va rog, nu ma raportati, chestii. straight face

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

1, 2, 3. Sariti oameni buni. Nu are voie omu' sa-si puna parerile. nu-i asa francesca? :|

Nah, stiu. Sunt multe intrebari asa. Cel mai bine e sa le ignori... sunt niste copile fara minte :).

Nu avem de ce a te raporta, esti un user care-si spune opinia! :].

Daca vrei sa vorbesti cu Adminul, intra pe www.TPU.ro/contact si scrie-i un mail Ralucai! :]

Bafta :)

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Astea sunt regulile jocului. Le accepti bine, nu la revedere
Noi suntem doar useri, nu putem schimba nimic, daca chiar vrei sa schimbi ceva ia legatura cu staful site-uluihappy

Abh
| Abh a răspuns:

Te vei obisnui cu timpul cu aceste intrebari puse de tinere nesigure pe ele care isi incep viata sexuala habar n-avand de contraceptie si care ulterior tremura de frica sa nu cumva sa fie insarcinate. Asta este!

| monyk a răspuns:

Buna, da sunt multe intrebari ciudate, poate stupide sau fara rost dar fiecare e liber sa posteze ce vrea si nu avem ce face, daca respecta regulile, adica nu are un continut obscen, sau cine stie cum poate nu aparea pe site dar fiecare cu probleme lui, eu ma limitez in a raspunde la intrebare si nu critic.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Obisnuieste-te, sunt oameni din jurul tau. E usor sa treci peste intrebari neinteresante, dar de ce sa refuzi o sursa de amuzament cand iti iese in cale?

| paramore a răspuns:

Se poate intampla la oricine ce intreaba ele mai ales cand nu sunt bine informate. daca iti face placere le dai un sfat, daca nu treci mai departe, aici gasesti foarte multe tipuri de intrebari, poate unele te intereseaza si pe tinewinking

| kaya a răspuns:

Vad o intrebare"stupida"cum spui tu, ma amuz bine, la cele care cred ca necesita nevoie de ajutor raspund iar la cele care nu trec mai departe. Un sfat:fa si tu la fel, ca daca mai stai pe aici o sa vezi mai multe.Nu trebuie sa te agiti, poate intrebarea asta era pusa la caterinca sa vada ce raspunsuri primeste sau poate era adevarat si nu stia.Numai bine.

| francesca a răspuns:

Asa, si care e problema ta? daca te deranjeaza o intrebare, o ignori si gata! nu esti obligat sa raspunzi. o faci doar atunci cand vrei sa ajuti! ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai contul de o zi si, deja vad ca gramatica limbii romane te ocoleste cu insistenta. Oare, de ce? Esti aici sa ajuti, intr-un fel sau altul! Wellcome in the hood!

| blahblah_8871 a răspuns:

Poti sa pui linkul?big grin te rog mult