| ceziy a întrebat:

Donati-mi un cuvant despre viata voastra... merci mult kiss (?)

Răspuns Câştigător
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Prea multe persoane triste pe viata lor intr-o ţară aşa de mică. Eu m-am schimbat cand mi-am dat seama ca am o viaţă înainte, şi de cand m-am schimbat, am început sa rad din orice. Sunt conştient ca eu nu am trecut prin greutăţi extreme, dar le-am avut şi eu pe ale mele big grin.

40 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Viață lălăită.

| venusdoom a răspuns:

Ce zici de 4 cuvinte: in curs de schimbare.

| Ashadow a răspuns:

Viata pe care puteti fi gelosi
P.S puteti privi dar nu puteti atinge

| ceziy explică (pentru Ashadow):

Despre ce vorbesti? laughing

| Ashadow a răspuns (pentru ceziy):

"It's my lifeeeeeee and it's now or never" - am trecut pe cantat ca sa fie mai usor de inteles big grin

| ceziy explică (pentru Ashadow):

big grin

| valentingb a răspuns:

Sper ca nu te superi daca sunt 5: Pot mai mult de atat.

| ceziy explică (pentru valentingb):

Poti spune cate vrei, voiam doar sa nu va obosesc...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu donez nimic. Daca vrei iti vand unul.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

thinking, viaţa o traieşti dupa cum o conturezi. Un cuvant? Doar unul singur? Eu aş putea spune 10000000 de cuvinte, dar unul singur imi defineşte viaţa cu adevărat, acel cuvant este "FRUMOASĂ" happy.

| ILoveTacos a răspuns:

Bring.It.On.

Nu ma las infranta orice ar fi, stiu cand sa incalc regulile(si de asta iti scriu 67 de cuvinte!), stiu cand sa le respect, si stiu ca am primit viata asta cu un motiv pe care inca il mai caut.Dar orice s-ar intampla, nu o sa ma dau batuta.

"Nu-ti lua viata prea in serios. Oricum nimeni nu a iesit viu din ea"

| ceziy explică (pentru ILoveTacos):

A big like! :*

| Addaa1998 a răspuns:

happy

| Smile2BHappy a răspuns:

Sunt o fata ciudata...in felul meu.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Smile2BHappy):

Nimeni nu este ciudat happy, doar diferit.

| 01rukia01 a răspuns:

La bloc
....atat! putin putin...

| Isabella95 a răspuns:

Viata mea e un pic cam trista!

| Andreea304 a răspuns:

Tristete.

| ceziy explică (pentru Andreea304):

Multumes!, fara suparare, dar pari destul de emo kiss

| Andreea304 a răspuns (pentru ceziy):

Nu sunt emo, dar sunt destul de afectata de tot ce se intampla in jurul meu.

| ceziy explică (pentru Andreea304):

Te inteleg, happy

| valentingb a răspuns (pentru Andreea304):

Bine ai venit in club! Cumva ti-ai dat seama ca ai facut degeaba 4 ani de scoala, pentru ca oricum nu ai invatat nimic folositor? Pe langa asta, nici nu ti-ai trait viata, pentru ca notele erau mai importante pentru parinti decat distractia? Si ai dat 5.000 lei pe scoala de soferi profesionisti ca sa nu conduci o secunda dupa examen? Toti prietenii au uitat ca traiesti? Si esti cu adevarat buna intr-un domeniu dar n-ai sanse sa studiezi asta vreodata, din cauza banilor? Si nici un loc de munca nu ai de anul trecut? Daca e asa, tocmai ai devenit cea mai buna prietena a mea! devil<.

| Andreea304 a răspuns (pentru valentingb):

Cam asa ceva. Uneori ma intreb, pentru cine traiesc?

| ceziy explică (pentru valentingb):

Wow, voi 2 sunteti revoltati pe viata.sad laughing

| valentingb a răspuns (pentru Andreea304):

Pentru tine. Lupti si invingi, si daca nu invingi, macar nu iti va fi rusine ca ai fost lasa. Daca vrei, vorbim.

| valentingb a răspuns (pentru ceziy):

Nu chiarhappy Sunt suparat pe mine, pentru ca stiu ca pot mai mult, dar din cauza greselior nu pot. Sunt blocat la un nivel de jos, chiar daca ma duce mintea sa fac mult mai mult. Totusi, mintea asta, daca e asa desteapta, am s-o folosesc ca sa ma ridic. Trivia si amuzantehappy si eu imi deplang viatahappy

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Andreea304):

Prea multe persoane triste pe viata lor intr-o ţară aşa de mică. Eu m-am schimbat cand mi-am dat seama ca am o viaţă înainte, şi de cand m-am schimbat, am început sa rad din orice. Sunt conştient ca eu nu am trecut prin greutăţi extreme, dar le-am avut şi eu pe ale mele big grin.

| me92 a răspuns:

Detasarewinking

| LeonardRoller a răspuns:

Forever Alone crying

| ceziy explică (pentru LeonardRoller):

Im too sad

| LeonardRoller a răspuns (pentru ceziy):

Imi pare rau pentru tine sad

| ceziy explică (pentru LeonardRoller):

Si mie de tine crying

| LeonardRoller a răspuns (pentru ceziy):

MS pretenas big grin

| ceziy explică (pentru LeonardRoller):

big grin...

| WebMasta a răspuns:

Laba