| ReeaAndreea a întrebat:

Doua blonde: Prima o intreaba pe cea de-a doua:
- Auzi fato, care crezi tu ca e mai departe: luna sau Londra?
- Fata da proasta mai esti, vezi tu Londra de aici?

Un tip statea cu sotia la TV. La un moment dat, el se intoarce spre ea si-i spune:
- Pun pariu ca nu-mi poti zice nimic care sa ma faca si bucuros si trist in acelasi timp.
Replica ei:
- Ai cea mai mare scula dintre toti prietenii tai.

Bula vroia sa se urce in avion cu un pui de gaina, mic, galben si piuitor, ca sa il aduca cadou lui Bulisor.
- Domnule, zise stewardesa, nu e voie cu animale in avion!
Se intoarse Bula in aeroport, se duse la WC, puse puisorul in chiloti si urca liber in avion. Locul lui era langa o calugarita tanara si frumoasa. La un moment dat, Bula adoarme si, in timp ce visa, puisorul iese din chilotii lui, scoate capul prin slitul pantalonilor si incepu sa piuie. Calugarita, speriata, incepu sa-l zgaltaie pe Bula:
- Scoala, domnule, scoala repede!
Speriat, Bula tresarii, uitandu-se in toate directiile:
- Ce e, unde, ce… ce s-a-ntamplat!?
- Domule, nu am deloc experienta in problemele astea, dar am impresia ca vi s-a spart un ou… (Zise calugarita)

Obiceiul prost al lui Bula… cind se apleca cineva pe strada … Bula zup ii dadea pantalonii jos i si il f****.
Moare Bula si ajunge in Rai, acolo Sf.Petru intr-o zi scapa un dosar pe jos, Bula ii da pantalonii jos si il f***. D-zeu suparat, da comanda dracilor sa-l puna intr-un cazan cu smoala si sa-i dea foc…
Dupa o saptamana vine D-zeu in iad, cind colo ce vede? Bula juca Poker cu dracii…
-Ba, ce v-am spus eu…nu v-am spus sa-l ardeti?
-Ba da!
-Pai si…? Cazan aveti?
-Avem!
-Zmoala aveti?
-Avem!
-Lemne aveti?
-Avem!
-Pai si de ce nu l-ati ars?
-Pai cine se apleaca sa aprinda focul?

cum v.am pus si ieri 3 bancuri. m.am gandit sa va pun in fiecare zi la t/a cate 3 bancuri ca sa va inveselesc ziua. ce ziceti?:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce idee ingenioasahappy
Abia astept ziua de maine!

5 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Imi convine...da incearca bancuri mai noi.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Sunt de acordwinking

| Frunziix3 a răspuns:

Super tare.
Sunt de acord cu tine, multumim.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Primul il stiam, dar al doilea si al treilea e tare. Cat am ras la al doilealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi convinewinking