| Nero a întrebat:

Dupa ce am venit din vacanta vad numa porcarii de pe p(yutub)hube.Nimic interesant la t/a...nu mai vad comicuri ceea ce imi place dar imi si displace.
Va intreb...
E mai bine asa?
Daca va place, nu mai "poluez" t/a cu comicuri si las filmuletele (ne)amuzante sa-si faca treaba
Pies:nimic

4 răspunsuri:
| AlQaeda a răspuns:

Nero, sunt in aceeasi situatie ca a ta doar ca eu nu fac comicuri.
Ieri am venit din vacanta am intra pe T/A. :" video'uri de 10 ore, v-ati putea uita la el 10 ore? recrudez p|m stie ce soldatzi sa ma pupe in fund..."
Bullshit
nu stiu de unde pnm au aparut toti in 1 saptamana straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În orice situaţie, T/A a devenit un căcat cu ochi.

| SaintJimmy a răspuns:

Ohh, Tudorrre, ce vorbe de duh.
Cât despre comicuri/filmulețe, ambele zgârie pe retină juma' de T/A. Ăia cu comicurile, duceți-vă la categoria Comics, iar ăia cu filmulețele, mergeți și măritați-vă cu un copac sau ceva, până se face categoria "Filmulețe Stupide Și Neamuzante De Pe YouTube Care N-ar Stârni Zâmbetul Nici Unei Capre Care A Fumat Iarbă".

| Musique a răspuns:

1. Bine ai venit. happy
2. Pleaca inapoi, pana nu te apuca si pe tine straight face