| Neinteleasa a întrebat:

Dupa ce te scarpini unde dispare mancarimea?

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

La vecini. big grin

| AikkoxD a răspuns:

Se mută la subsol.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Mancaia-si gura ei de mancarime, ca s-ascunge dupa hinelu'meo de haur...
N-are ea valoarea mea...ca dupa ce ma pun in pat, hap pa cap...

| FlyingSoul a răspuns:

Aici depinde unde te mananca: daca te mananca pielea si te scrpini NU dispare NICAIERI; daaaaaaaaaaaar... daca te mananca-n cur sa te sui in copaci ca sa cazi, saaaau te mananca-n cur sa furi bani din casa saaaaau sa te dai la o fata cu prieten gelos; nici o grija iti trece: ori te lovesti si nu te mai sui in copaci, ori iti iau parintii "dreptul" la telefon, calculator si/sau televizor si nu mai furi, sau iti iei o scarmaneala buna de la gagelu gelos si/sau de la gasca lui si iti trece pofta de flirt. Da pe bune era chiar logic nu thinking

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

In fund, nu stiai frustrated? M-ai dezamagit! sad

| W3R4 a răspuns:

Fuge din loc in loc, adica, daca acum te mananca capu' (nu specificam care... shame on you ), iar mai tarziu te mananca...anusul,inseamna ca nu dispare niciodata N.E.V.E.R

Răspuns utilizator avertizat
| Λl๓a a răspuns:

In nas. Asta cauta oamenii cand se scobesc in nas, dar spre dezamagirea lor gasesc doar. MuCi.

| Diia94 a răspuns:

Eh ..pai "miile de animalutze "care te mancau zboara pe altcineva. Daca u le tot scarpini se satura de cutremur si trece la altcineva :d laughing

| Esial a răspuns:

Se muta in fund la aia despre care auzi ca au cazut din copaci, si-au rupt mana dandu-se cu skateboardul sau care intra in galeria de fotbal a echipei adverse...

| Troll2332 a răspuns:

Undeva