| KittyP a întrebat:

Bunaaaa!
Ce parerea aveti despre utilizatoarea Biby:
http://www.tpu.ro/utilizator/yloc

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru vârsta ei (11 ani) e destul de isteaţă. Şi, din câte văd, încearcă să-i ajute pe ceilalţi când şi unde poate.

Însă, sinceră să fiu, Kitty, nu văd rostul acestor întrebări.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, o știu. Mi se pare foarte matură și inteligentă pentru vârsta ei. Problema e că e destul de clișeică, nu și-a format încă o amprentă, ceva remarcabil pentru mine cel puțin. Probabil că nici eu, deci să nu pară că am fost răutacioasă sau că am jignit.

Dar tu kitty, de ce îți faci alt cont ca să afli părerea tuturor laughing?