| Cubulets a întrebat:

Dupa voi care ar fi cea mai stupida intrebare care poate fi pusa pe TPU?

23 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

In fiecare zi gasesti cate o intrebare mai stupida ca alta. La fel si cu raspunsurile. Iti recomand profilul acestui utilizator.

http://www.tpu.ro/utilizator/toxh

Pe mine m-a ofticat. Cateva intrebari sunt cat de cat ok, dar majoritatea sunt criminale.

| cristi202 a răspuns:

"Dai fundita?" Asta e probabil cea mai stupida.

| Serena1993 a răspuns:

Daca faci sex neprotejat si si-a dat drumul in mine ramai insarcinata?

copii, traitiva copilaria laughing

| BruneTTe a răspuns:

"Daca am cumparat o banana de la supermarket am ramas cu *bebe*?" rolling on the floor)))

Sincer ma enerveaza toate fetitele de 12-13 ani care mor de ingrijorare daca au ramas sau nu gravide. Asa cevalaughing Mai bine s-ar juca cu papusile decat sa stea pe net si sa intrebe tampenii... corect?

| Drums a răspuns:

Ai spus cea mai stupida, deci trebuie sa fie una singura si bunathinking
asteapta sa ma gandesc pe care sa op aleg:...
este ceva rau daca faci sex cu un caine?

laughing

nu glumescsad

tristsad

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Cn esti?

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Daca am un prieten ins. ca sunt lesbiana? laughingrolling on the floor

| melissa_3397 a răspuns:

laughing asta : " cum sa invat sa ma sarut ". laughing astai foarte fregventata whistling

| Reinkaos a răspuns:

" Ami dai si miaa O Fundztza si iti dau si au anapoi? " asta sigur rolling on the floor)

| MarcAnthony a răspuns:

"Ce nume am pe site, ca nu stiu unde sa ma uit?"

| candydream a răspuns:

Este unul care a intrebat daca poate ramane insarcinat doamne cat am mai ras.

| ßέßέ a răspuns:

Era una in genu` ca s`o frecat de ursulets si acu se teme ca e insarcinata! aia e mortala! laughing

| gabriela a răspuns:

Nu intrebarea este stupida... sunt spupide raspunsurile la astfel de intrebari! Daca ar fi ignorate ...am scapa de stupiditati!

| gabriela a răspuns:

Nu intrebarea este stupida... sunt spupide raspunsurile la astfel de intrebari! Daca ar fi ignorate ...am scapa de stupiditati! Eu nu am mai postat acest raspuns, o fi existat in baza de date, asta este parerea mea!

| SexyFoxxx a răspuns:

"Daca m-am dezbracat sunt insarcinata?" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adam avea buric? cine a fost primuloul sau gaina? ce rasa este dragalasul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce raspuns sa dau dra este ca intrebarea si sa nu mai spuna altii ca este o tampenie ca ea este tampita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Sunt batuta in cap sad O iubesc pe BJ! scuze. JB! vreau sa ma SINUCID! aveti vreun un mel care sa ma calmeze? smug preferabil cu.stai.curent."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cum pot intra pe TPU?"rolling on the floor

| Alexandra_2209 a răspuns:

:-)) Asta cred ca e

| lori15 a răspuns:

"Ma voi casatori cu x "? rolling on the floor

| Felline a răspuns:

Pot fi insarcinata chiar daca is virgina?laughing