| Anesiss a întrebat:

Se poate sterge o intrebare pusa pe acest site? daca da! Cum?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT (sus) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile tale. Atunci ele nu vor mai fi vizibil pentru ceilalti. Dar doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot. Succes!

| User a răspuns:

Vorbesti cu Stella.

| aliyna a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu dar si alti useri, nu e vina ta, de vina ar fi Internet Explorer,indicat ar fi sa descarci alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera.