| wdexwjmwd a întrebat:

E adevarat ca pe 31 decembrie vine sfarsitul lunii?

123 răspunsuri:
| Smile2BHappy a răspuns:

In primul rand, este pe 21 decembrie, iar in al doilea rand, asta e o prostie fara de margini. De fapt se incheie un calendar maias.(in fiecare an)

Răspuns utilizator avertizat
| Smile2BHappy a răspuns:

Ba, tu esti prost? Ok, am vazut eu lumii, dar tu inca nu sti ca exista luni cu 30 de zile si luni cu 31 de zile. Cat de sa fi?

Răspuns utilizator avertizat
| dianaandra1467 a răspuns:

De fapt ieri trebuia și n-a venit. Deci nu, nu e true.

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Normal,luna decembrie are 31 de zile, pe 31 e sfarsitul LUNII

| SlenderWomen a răspuns:

Va fi totu bine stai linistit/a

| SlenderWomen a răspuns:

Al lunii vine dar al lumii nu

| xLove a răspuns:

Da, 31 decembrie e ultima zi din aceasta luna! laughing

| bassmusic a răspuns:

Nu este adevarat! In biblie se spune ca nimeni nu va sti momentul cand v-a venii.Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| bassmusic a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Tocmai asta spuneam si eu

| dgeko a răspuns:

S-a schimbat cumva data si eu am ramas in urma? fratilor nu e bine ce faceti, instiintati pe toata lumea nu ne lasati pe din`afara laughing

| dgeko a răspuns:

Intr-un final cred ca asta a fost mai mult o intrebare capcana, initiatorul stia ce se va intelege la prima vedere (asa cum am inteles si eu prima data), asta-i lectie : cititi cu atentie intrebarea inainte de a raspunde la ea!

| armygirl a răspuns:

Bai,ascultati! cum sa vina de atatia ani sfarsitul lumii? S-a spus ca vine in 21, acum zic ca vine pe 31... voi mai credeti in asa porcarii? mayasii spun ca vine peste 100 de ani asa ca nu va speriati(^_^). Stati linistiti pana peste 100 de ani, abia atunci framantativa

| dragoilidia a răspuns:

E pe 21 si nu cred ca este adevarat cea cese zice.Eu am incredere doar in Dumnezeu si nu in telivizor.

Răspuns utilizator avertizat
| dragoilidia a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Frate ai indraznit sa vb asa cu mine? Am citit-o cu destula atentie.Si cred ca te-ai incurcat e 21 si nu 31 si nu este adevarat!

Răspuns utilizator avertizat
| dragoilidia a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Gatya team raportat!

Răspuns utilizator avertizat
| dragoilidia a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Hai ma ca nu am timp sa stau sa vb ca cei care spun lucruri jalnice!

Răspuns utilizator avertizat
| dragoilidia a răspuns:

Am destui ani incat sa va spun ca nu este adevarat!

| allexxys a răspuns:

Nu, sunt doar niste aberatii, nimeni nu stie si nici nu va sti cand va veni acesta. cu exceptia lui Dumnezeu

| DV a răspuns:

IN nici un caz. Oricum ar fi asta e al 14-lea!

| gabi13579 a răspuns:

Nu poti sti niciodata cand vine sfarsitul lumii, doar Dumnezeu stie si in plus tocmai am trecut de unul asa ca hai sa petrecem

Răspuns utilizator avertizat
| AhmedA23 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Infine si nu sti cand e sfarsitu luni? P.S ce prost esti.

Răspuns utilizator avertizat
| crazydeea a răspuns:

Da mai! in locul tau mas omora de pe acum!

Răspuns utilizator avertizat
| h5 a răspuns:

Yes..si al lunii dar si al anului big grin

| 4everyou a răspuns:

Eu nu cred ca vine deci nu

| Al3Cssa19 a răspuns:

S-a mutat data? Parca era pe acum e pe?
Oricum eu una nu cred in astea! Numai Dumnezeu stie cand va veni „sfarsitul lumii"

| Supersuper123 a răspuns:

Vine pe 21 decembrie si este dupa cum vrea Dumnezeu.

| vulturul21 a răspuns:

Nu vine au zis ca vine in 1999, 2002, 2008, pe 21 decembrie 2012 si acum pe 31 pana acum eram terminati de tot
sper ca ti-am raspuns pe plac la intrebare
winking

Răspuns utilizator avertizat
| Raluutsa a răspuns:

Aberatii! Sfaristul lumii nu va exista! Dumnezeu are o soarta hotarata pentru fiecare dintre noi! TOTI LA TIMPUL LOR..nu toti deodata kiss

| Dolofănica a răspuns (pentru Raluutsa):

Prostule. A scris lunii.

| Raluutsa a răspuns (pentru Dolofănica):

Gresala mea! nu cred ca trebuie sa folosesti jigniri! App sunt fata laughing)))))) *Raluutsa* te puup

| IoNyXxX a răspuns:

Sfarsitul lumii este pe 21 decembrie, nu pe 31!

| SlenderWomen a răspuns (pentru IoNyXxX):

Suntem in 22 dec si nu a venit

| alexandruf37 a răspuns:

Intreaba-L pe Dumnezeu! Este singurul care poate sa-ti raspunda!

| Necula_Liviu_1996 a răspuns:

rolling on the floor)))))

| KidDDDDDDD a răspuns:

Da, sfârşitul Anului, nu Lumii! laughing

Sărbători foricite!

| xWhiteTigerx a răspuns:

LOL Nu vine se ca.ca pe ei degeaba.

| Andreea_Onici_1998 a răspuns:

Cred ca ai vrut sa scrii 21 si nu nu vnrolling on the floor
poate pe 31 vn sf anuluilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| NicuBoss a răspuns:

Sault WQT se zica ca sfarsitul lumii vine pe 21 decembrie si nu este adevarat pentru ca eu traiesc si acest mesaj este trasmis pe 21/12/2012 si numei Dumnezeu stie cand vine sfarsitul lumii