| anonim_4396 a întrebat:

E cineva aici care joaca altceva in afara de metin2?

13 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu joc jocuri pe facebook big grin

| AudImagini a răspuns:

Eu joc Barbie, problems?

| Fiction a răspuns:

Eu,joc Kingdom Heroes, dar ce cauti tu la T/A?

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

MicroVolts e fain

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Da eu si joc cs big grin.

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Eu cabal privat si silkroad... Dar ai gresit categoria happy

| myself a răspuns:

TC's Rainbow Six Vegas2...

| ஜKiddutzaஜ a răspuns:

Sunt multi care joaca metin2.dar eu joc IMVU si mi se pare foarte tare.e un joc multiplayer in care poti face de toate.il recomand!

| Cristea a răspuns:

League of legendz ftw

| Rinkirikaki a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| CocaColaZăro a răspuns:

Chiar foarte multă lume! Metin2 e un jic de K.K.T. cu grafica aia! Sunt numai copii de 9 ani deci n-ai cu cine să te înţelegi... oricum metin2 e o pierdere de vreme măcar de ar juca şi ei GTA(toate)Half-life2, Prince Of Persia alea sunt jocuri din care înveţi să te aperi si in viata reala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

League of Legends

| FuckOff_4830 a răspuns:

Metin 2 e de ****. incearca Mu Online (: dar trebuie sa gasesti server cu oameni de trebuie.