| tsunami11 a întrebat:

Salut la toti! Mai este cineva care nu joaca metin2 in afara de mine?
Eu il consider cel mai naspa joc.
Voi ce parere aveti de el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste tot la scoala aud numa am facut lvl 95 la metin si alte chestii cand aia sunt unii din ferma care nici nu au pc, deci eu m-am jucat cel mai mult 4 ore de metin 2 si la sfarsit mi-a venit sa vomit....aceasi muzica de 100000000 de ori si grafica naspa, poveste naspa totul e naspa...eu chiar nu stiu ce o vedea lumea la el.

| tsunami11 explică (pentru anonim_4396):

Aceiasi parere am si eu. Daca joci metin2 doar pierzi timpul.Si la urma urmei joci 1-2 pe zi nu toata ziua cum ei joaca.Pentru multi netu si pc-ul este doar pentru metin2.

| anonim_4396 a răspuns (pentru tsunami11):

Faza grava este ca unii ajung sa nu mai manance altii dau banii de la servici ca sa cumpere iteme ( sau cum s-or numi)

| tsunami11 explică (pentru tsunami11):

1-2 ore*.

4 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

Metin nu e un joc bun (ma abtin), dar e in limba materna, iar romanasul nostru, care stie engleza de pe Facebook, se multumeste cu #@*&#^! asta de joc