| Paracetamol0lol a întrebat:

E normal să visez că mi-am tăiat pielea în jurul încheieturii și am început să o jupoi cu mâna și că brusc mă trezesc la pescuit pe o apă tulbure în care trecea un tractor? happy

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e nici normal nici anormal.

| Paracetamol0lol explică (pentru sadrian46):

Foarte bun punct de vedere

| ReddY25 a răspuns:

Inchina-te,du-te la slujbe măi

| Paracetamol0lol explică (pentru ReddY25):

Dar mie îmi plac visele mele și chiar am visat odată urși cu motocoase care mă alergau prin curte laughing

| ReddY25 a răspuns (pentru Paracetamol0lol):

Mda,rămân la părerea de mai înainte.

| Paracetamol0lol explică (pentru ReddY25):

:c

| umbrax a răspuns:

Sunt doar simple vise care de multe ori sunt cauzate de stres

| Paracetamol0lol explică (pentru umbrax):

Aprob și susțin cele spuse de tine

| TudorRebecca18 a răspuns:

Lasă, că eu o dată am visat că stăteam pe un autobuz și priveam cum părinții mei sunt mâncați de dinozauri. Zburau oase peste tot.Un vis care m-a făcut să plâng în somn, aveam 10 ani. Știu și cauza, văzusem cu ai mei Jurasic World.Cel mai urât și ciudat vis pe care l-am avut vreodatărolling on the floor