| Hmmmm a întrebat:

Eh si uite asa am disparut eu si am aparut din nou, tot eu.
ce mai faceti? voinici? sanatosi? veseli? voiosi? ce s-a mai intamplat cat timp am lipsit eu?
sper ca nu ati facut prea multe rele...

11 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Buna sa-ti fie inima, toti suntem cuminti, spargem geamuri, rupem dinti, obicei de la parinti, dar ia spune-mi tu, pe unde ai hoinarit? Ai facut rele multe?laughing

| Elena1234456 a răspuns:

Eu nu pot spune acelasi lucru despre mine laughing boboaca, ce stiti voibatting eyelashes? love struck

| pisoias a răspuns:

Da... Ei nu mai multe decat tine.

| Floreenofficial a răspuns:

Unde disparusei?straight face
sa nu mai faci din astea.
welcome back! big hug :*

| Hmmmm explică:

Ursulika-doar ma stii.sunt fetita cumintebatting eyelashes

| Biia a răspuns:

Heyy ce mai faci?laughing
Ma bucur sa vad ca te.ai intorstongueacum am revenit si eu dupa o luuunga vacanta de dat sfaturi si de primit sfaturi.
Chiar mi.ar fii dor de raspunsurile tale puuutin intepatoaretongue.
~>Bine ai revenit~>kiss

| VIPER a răspuns:

Da numai rele. spargem dinti.inegrim maini. dar suntem cuminti rau de tot, la ora nici nu raspundem la ce ne intreaba profesorul e cuminti ce suntelaughingextrem de cuminti

| stejara2 a răspuns:

Buna Isabella,si eu disparusem,am reaparut,nu stiu daca o mai tii minte pe mami,,,(pss daca stii despre cine vorbesc,eu sunt!)
Sunt bine sanatoasa, multumesc de intrebare, sper ca si puiul meu face foarte bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cunoscut nu te cunosc dar de cite ori intru te vad numai pe chat sau mai exista si alta izabella03, 01, 02 cumva?

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Buna? esti libera

| fuckU a răspuns:

Pai mai nimic am hoinarit si eu in Italia unde sunt si acum dar rele nu am facut(chiar multe):p