| Kyky a întrebat:

Hello! I'm back. v-am raspuns tot acolo unde am anuntat plecarea, nu avea rost sa pun o noua "intrebare" doar pentru asta. Cu ocazia aceasta, insa va pot intreba ce ati mai facut cat am lipsit eu? Sper ca sunteti bine, sanatosi cu totii happy
Bine v-am regasit! :*

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Nimic interesant!
au mai aparut vreo cativa utilizatori noi, s-a format un cuplu (bubu& nony), a revenit bro...si nu mai tin minte alte evenimente!
acum eu astept sa i-au concediu! dar vad ca sefa mea nu-si arata moaca pe la serviciu...ma duc s-o caut!
bine ai revenit!

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bine ai revenit pe TPUkiss Ma bucur ca te-ai intors si ca nu ai uitat de noi.big grin
Ce sa facem? Stam pe aici si raspundem la intrebari happyU ce ai mai facut?big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bine ai revenit cu forte proaspete, te asteptam, noi suntem sanatosi, mai putin Bro care e bolnavior, dar daca ai venit tu sper sa se simta mai bine...

| Kyky explică:

Merci tongue
@byby: de ce doar atunci cand am fost eu plecata? Sper sa continui si de azi inainte, ai loc laughing nu m-am ingrasat. tongue
@mumoasa: vad ca sunteti harnici (ca de obicei). ma bucur! Eu pe ici, pe colo. mai desfac din bagaje, mai trag chiulul pe net laughing Putin cam obosita de la drum.
@Sensei.BRO: Nu-ti face griji, iti revii. Uite big hug o inbratisare de la mine si totul va fi binewinking (nici acu` nu ma las de rime; hmm. grav). Sanatate multa.
@andrutza: ce atenta esti la detaliihee hee Ma bucur pentru noul cuplu. tongue Tie iti doresc succes cu primirea concediului :*

| Kyky explică:

Bro, o imbratisare nu e mare lucru, nu ti-am propus sa te culci cu mine, dar daca tu asta ai interpretat. eu ce mai pot sa-ti fac? laughing) tongue

| Kyky explică:

laughing Bro. iti trece tongue
@Legiuitoarea: Multumesc mult si felicitari voua (de ce? pai pentru ca ati fost cuminti tongue)
@constantaproca: Multumesc. Sper sa se simta mai bine, desi nu vad cum ar putea influenta prezenta mea acest lucru. Daca totusi se intampla, atunci voi fi foarte mandra de capacitatile mele laughing

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau! Bine ai venit iar la noi big hug eu sincer cat ai fo tu plecata am dat raspunsuri=)tongue.Toti suntem asa cum am fosthee hee

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Yaay primablushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea bine, tusesc, ma dor toate, cred ca mi-a venit soroku. Va las si ne vedem cind dati si voi in primire big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kyky multumesc de imbratisare dar dragostea poate fi fatala. Stii ca sint timid, vrei sa-mi sara inima din piept? Imi grabesti sfirsitu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Bine ai revenit sănătoasă.
Am fost cuminți!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kyky nici prin gind nu-mi trecea, acum ca ai spus-o, m-am inrosit pina-n virful urechilor si chiar ca ma ia cu lesin laughing