| sandulache a întrebat:

Era bula cu masa in oras si cum mergea cu ea de mina vede o 100de roni? mama poti sa ii iau, nu, ca ce pe jos nu se aduna, mege ce merge vede 150de roni, si intreaba mama pot sa-i iau, masa raspunde, nu, merge ce merge vede 200de roni, mama pot sa iau, nu, merge ce merge, si cade masa in canal si stiga, bula scoatema de aici, si raspunde bula ce pe jos nu se aduna.

Bula isi cumpara un ferrari, belea bengos si merge cu ziteza si da raceta se oprete maina, se duce bula la mecanic, eu repara iar aceli lucru racheta, iar la mecanic, la fel racheta, la sfarsit il intreaba mecanicul pe bula, ba bula ce tot faci tu si rupi schimbatorul, pai ii dau 1, 2, 3, 4, 5, 6, si cand ii dau racheta se oprete, si aici giciti voi va dau doar un indiciu m...r

4 răspunsuri:
| andytza a răspuns:

Super bancuri ...imi zicea si mama ca radea cand i le spunea bunica laughing

| r8driver a răspuns:

Masalierwinking

| IamIce a răspuns:

Maner

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marche arriere - mers inapoi

Întrebări recente