| SentimentStralucireaPalmolivuProtex a întrebat:

Eram fix langa ea, la 20 de metri distanta. Am soptit "cmon babe", parca mi-a citit pe buze. Eram imbracat intr-un maieu cu gauri, negru. Purtam niste boxeri mai largi prinsi cu acul de siguranta. Suvita-mi rebela atarna spre varful nasului. O dara de saliva si am aranjat-o. M-am uitat la ea, am ghicit. Avea sa se apropie. In momentul acela i-am facut semn discret cu mana, nu stiu de ce...dar s-au intors mai multe capete in timp ce oscilam cu o starleta fluorescenta deasupra capului. I-am simtit mirosul de Lenor din haine. Purta o uniforma, albastra, cu dungi albe, strampi albi si pantofi de dama negri. Parul prins in codite, parea foarte tanara pentru varsta ei. Venea spre mine cu un balon. Am scos repede telefonul sa-i fac o poza, era super. ( http://i.imgur.com/DVgporp.jpg ) Eram purtat de val, dintr-odata am realizat ca eu ma apropiam incet de ea, uitandu-ma la poza. Avea un pret.70 ron...mi-am zis "nu-ti da sentimentele pe 70 de roni, mai sunt si reduceri".
Cand e BlackFriday-ul ala nenorocit?

7 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

vaai de capu' tău, prikokee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vineri, 13 noiembrie... *Be careful what you wish for because you just might get it.*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pentru o secundă am crezut că mă înșeli.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

oh, ce drăguț e el kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://s22.postimg.org/......9488_n.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boxeri mai largi prinsi cu acul de siguranta laughing)))) rolling on the floor)))))