| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Este zi. Un om a ramas inchis intr'o camera. Camera aia are 2 usi (una duce intr'o camera si cealalata in alta). In prima camera se afla un dragon. In cealalta nu se afla nimic dar peretii sunt din sticla si daca intra acolo soarele il arde... Ce face omu' ca sa iasa?

Răspuns Câştigător
| alice_8629 a răspuns:

Stiu.asteapta pana seara si intra in aia de sticla apoi iese afara.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FucktheSystem a răspuns:

Poi nu ai precizat că vreuna din alea două camere ar avea ieșire, pai dacă să zicem ar avea ieșire intrii prin aia cu peretii de sticla și ieși repede și așa nu cred că are cum să te ardă soarele, eventual îmi fac un bronz fain.

| GoguMătryx a răspuns:

Pai eu cred ca e simplu... incearca sa darame peretele... sau distruge o usa si intra in camera de sticla si se acopera cu usawinking

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi explică:

@FucktheSystem : era clar ca alea 2 au iesire (logic) pai repede. pune'te tu in locu aluia ca nu cred ca mai apuci pana la usa
@DarkAce: Variantele erau camera cu peretii de sticla sau cu dragonu' nimic altceva, si varianta cu usilee.neeaaa
@ovidius: Amuzant raspuns.Da' pe unde intra ala care aduce pizza?
@Piscotu: Amuzant tongue
@fotomatic: raspuns corect, dar a raspus CipCirip inainte.
@Happines:raspuns corect dar deja a raspuns cineva inainte.
:X :* smug

| ovidius a răspuns:

Îşi comandă o pizza.

| fotomatic a răspuns:

Asteapta noaptea.

| Cănuță_7750 a răspuns:

Așteaptă să se facă întuneric și se duce prin a doua ușă.