| rockelle75 a întrebat:

Eu ador pianul :x :x
Voua la ce va place sa cantati? :D
http://i.imgur.com/BGnNV.jpg

13 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Imi place sa cant la betie. LOL

| NOBODY a răspuns:

Banana e instrument?

| pwp a răspuns:

Doar cu vocea happy

bye-bye

| sceptic a răspuns:

Tot pianul day dreaming. Mi se pare cel mai 'sincer' instrument. love struck

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Sincer sa fiu nu trebuie sa faci un desen pentru fiecare raspuns/intrebare postata pe site

| Razvan1807138078340 a răspuns:

La mai mult Rockelle!

La mai mult!

| Anonim69 a răspuns:

Chitara!

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Imi plac pianul si chitara.Chitara am doar de cateva luni, insa pianul de vreo 5 ani, deci balanta ar inclina spre el, datorita timpului indelungat acordat acestuia si datorita faptului ca acum pot sa cant tot felul de piese cunoscute, pe cand la chitara, imi mai trebuie ceva timp, pana sa ajung in faza asta.

| LucianGabriel a răspuns:

La un midi controller si cu Fl Studio + 40Gb de vst pluginuri cant la orice instrument vreau. Dar in Special la un sintetizator CS80V(cel mai bun din lume creat vreodata). Uite un link de pe youtube cu "jucarica" http://www.youtube.com/watch?v=eWeGce9bqyA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mătură și găleată!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzicuta.

| Loooove a răspuns:

La tastatura laughing.