| kikycris98 a întrebat:

Imi place iarna dar niciodata nu mi-a reusit omul de zapada? Voua va iese?

http://i.imgur.com/y38UZ.jpg

6 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

WTH, nu iese laughingbuna gluma, hai ca team si crezutlaughingdeai vedea tema mea la desen*ascunde carnetl de note sa nu se vada 6-lelaughing*

| pitikaaa a răspuns:

Nu imi prea iese. Dar desenul tau e fantastic.Imi place scrisul taulove struck

| Ingerash a răspuns:

Wow esti talentata, as vrea sa imi iasa si mie asa...

| HaruhiFujioka a răspuns:

Ce frumos ai desenat! Felicitari! Esti foarte priceputa! Mie nu mi-ar fi iesit asa fain.Esti o buna desenatoare! Si scrisul tau este frumos!

| Lucaci a răspuns:

Taci din gura ca a iesit foarte frumos!

| Adelinsca a răspuns:

O singura data mi-a iesit.Ps:desenul este super.