| stetoscop a întrebat:

Eu cred ca azi dispare intrebarea cu "burta" vietii. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai ca postez acum sa vad ce scrie sub acel"iti multumim..."
Ce te face sa crezi asta? cifra 60 nu inseamna nimic, probabil vor 6000 de raspunsuri si premiul pentru cea mai gustoasa reteta, eu am intrat si pe gustos.ro si am raportat burta straight face
Pana si cafeaua de dimineata are gust de ciorba de burta, asa ca daca mai ramane doua trei zile pe site eu voi muri de foame, cred ca cer si daune pentru ca vomit de doua zile...iti dai seama. faci ciorba din stomacul acela mirosind a rahat.
Si macar daca iese gustoasa cum e ciorba chinezeasca din intestine de porc, pariez ca e un preparat romanesc promovat pe timp de criza.

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu prea cred, vad ca e vesnica dasa sta acolo de atata timp...

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

laughing in fiecare zi "imi sare" in ochii acea intrebare laughing sper sa dispara cat mai repede big grin

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

O sa incep sa cred in minuni daca dispare laughing

| xibalba a răspuns:

Sper din suflet laughing)

| angella1972 a răspuns:

Neeeeee...nici azi si nici saptamana asta.cine-a postat intrebarea a facut ciorba, a mancat-o, a digerat-o siiiiiii...intrebarea e tot acolo

| EUSIATIT a răspuns:

Si eu sper sa disparacaci ..are vechime nu gluma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa speram ca mai sint si minuni