| LaughingKarima a întrebat:

Eu sunt obsedata de melodiile astea :
https://www.youtube.com/watch?v=Je6MoyLL5Uo
https://www.youtube.com/watch?v=Xb2fWbMG1dI
Voi cum mai sunteti? Ce ati mai facut? Tot posedati sunteti?

35 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

A 2-a e faina. Tot plictisit sunt, am mai facut amv-uri, am citit, am stat...
Cum e prin Europa?

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

Saracul, e plictisit crying
E destul de frumos, oameni destul de OK (nu stiu de ce mi-a sunat a rasism asta lol), singura chestie naspa este ca era sa urlu la o babeta, in rest imi place aici.

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

Pai, long story short, am asta https://en.wikipedia.org/wiki/Haphephobia, si ma dadeam cu skate-ul si am cazut, nu stiu de ce naiba s-a lovit skate-ul, si vine o babuta si nu stiu cum ma ia, ceva de genul http://www.stroke4carers.org/wp-content/uploads/basic_moving_handling.jpg sa ma ajute sa ma ridic, si eu stiu ca femeia vroia doar sa ma ajute dar simt ca imi vin toate greturile cand ma atinge cineva.
Hopa in frigider daca iti e asa de cald :))

| KamaSutra a răspuns:

A doua e faina rau :x

Eu sunt mai mult cu astea
https://www.youtube.com/watch?v=HTSKWg67jZo

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Stiu asa-i? Are si varianta nightcore, nu suna asa de bine ca originalul dar merge si aia.
Imi place, nu sunt eu fan eminem dar imi place love struck

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Imi place, in general imi plac toate melodiile care au acel ceva, melodie care chiar are un mesaj to it(lol imi pierd romana laughing )

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

Si mie
tocmai de-asta nu prea ascult melodii romanesti(n-au pic de mesaj) sad

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Eu nu le ascult pe ale voastre de niciun fel, nu imi plac, si nici nu mi se pare ca suna bine.
Eu apreciez asa : Black Veil Brides, Skillet, Simon Curtis, Hollywood Undead, si am eu cateva melodii creepy care chiar imi plac, in rest pauza.

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

Aha,stiu ca ale noastre sunt praf sad
Am o prietena care asculta ce asculti si tu, deci cunosc, il adora pe solistul de la BVB laughing)

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Daca doar pentru Andy asculta atunci sa imi faci cunostinta cu ea ca sa ii dau in cap cu ceva.

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

Nu asculta doar pentru Andy, ea traieste pentru rock si metal I don't want to see

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Pai asa, sunt multe fete care doar pentru Andy asculta iar mie imi vine sa le trag de par pe fiecare

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

Aha thinking
eu nu ascult, deci nu cunosc

| Croampa a răspuns:

Ceau Karima ce faci?
( observa cu cine vorbesti)

| LaughingKarima explică (pentru Croampa):

Eyeless Jack
Eyeless
Jack
Eyeless Jack
De ce? Fix Eyeless Jack? Dintre toti din creepypasta, eu am o obsesie cu cei doi Jack, stii nu? love struck

| Croampa a răspuns (pentru LaughingKarima):

Nu stiam, dar si eu te iubesc! love struck

| LaughingKarima explică (pentru Croampa):

Simt iubirea!

| Croampa a răspuns (pentru LaughingKarima):

PS: de ce toti spun ca acest Cleverbot e Ben, nu inteleg de ce ar fi Ben? (Ben i-ar omorî pe toti)

| LaughingKarima explică (pentru Croampa):

Daca cleverbot era BEN nu mai vorbeau eu cu muritorii astia acum laughing

| Croampa a răspuns (pentru LaughingKarima):

Me too!

| LaughingKarima explică (pentru Croampa):

Noi pe strada : *vedem pe cineva din creepypasta care bantuie prin oras in cautare de victime*
Creepypasta : *ne vede, vine la noi sa ne omoare pentru ca l-am descoperit*
Noi : mari fani, mari fani, un autograf va rog? Ma respect munca domnule atat de mult, sunteti idolul meu numarul unu
Creepypasta : O.O.ok? *indepartandu-se usor*

| Croampa a răspuns (pentru LaughingKarima):

Cu aproape toate personajele as face asa!

| LaughingKarima explică (pentru Croampa):

Eu as face asa doar cu baietii si cu Sally, restul fetelor nu imi trebuie, mie nu place de ele tongue

| Croampa a răspuns (pentru LaughingKarima):

Sally nu am auzit inca povestea, Jane tot asa, ClockWork nu pare prea interesanta, Smile Dog nu mersi.

Restul, de la Slendy pana la cei 2 Jack tot tot tot imi place!

| LaughingKarima explică (pentru Croampa):

Aici gasesti originile fiecaruia, daca vrei incerc sa iti traduc cu romana asta a mea de balta
http://www.quotev.com/story/4647633/Creepypasta-Origins/2/

| Croampa a răspuns (pentru LaughingKarima):

:/ cred ca o dau search pe YT la povestea audio... fara suparare dar e cam mult de citit... :/
PS: ai vazut casestele MarbleHornets?

| LaughingKarima explică (pentru Croampa):

E ok si scuze, eu nu ma gandesc si la altii cand le dau de citit, eu sunt mica obsedata de citit, deci tot ce are mai putin de 500 pg/300 capitole e putin pentru mine.
Am vazut doar cateva.

| Croampa a răspuns (pentru LaughingKarima):

Aaa... pe site-ul ala sunt povestile originale de la toti, nu? Si Eyeless are pe site alta decat aia pe care am auzit-o eu: un tip Michi este atacat de Jakc in somn si peste doua zile fratele lui este omorat tot de Jack

| LaughingKarima explică (pentru Croampa):

Dap. Mai este si creepypasta wiki, si de acolo te poti informa.

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

Nu imi place termenul "saracul" suna naspa rau, nu e vina mea ca scumpii mei colegi sunt plecati la tara sau pe cine stie ce unde si ca nu am ce sa fac. De ce ai vrut sa tipi la biata baba? Ce ti-a facut? rolling on the floor Nu imi place caldura, soarele... vreau sa fie racoareeee! T_T

| Suck a răspuns:

Mi-a intrat un cui in picior si stau in patsad

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

Saracul crying doare rau? eu pana acum nu am avut cui in picior -ca toti copiii normali-, doar in limba, si nu, nu intreba cum s-a intamplat

| Croampa a răspuns (pentru Suck):

Anti-tetanosu' l-ai facut?
( daca nu-l faci poti muri si atunci iti iau rinichii)

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

Http://youtu.be/9Qd8S6SU580
As vrea sa beau mai multe sticle de vin rece
Decat poate sa numere un politist pe degete
Vreau un copil care sa creasca fara sa ma urasca
Pentru lectii de viata din terasa in terasa
Fara acte, fara bani, fara echilibru
Vreau sa nu simt cum trece timpu'
As vrea sa mor inainte sa devin inutil
Un bunic pervers in baston si senil
As vrea sa pot sa va-mbat pe toti care-ascultati albumu'
(Dac-am bea cu fiecare in parte ar fi si ultimu')
Vreau sa simt ca traiesc, nu colectez maculatura
Pentru o alta viata la fel de nesigura
Vreau prea mult pentru unul singur
Dar fie, ultimul vers toti ar trebui sa-l stie
Imi doresc ce-mi doresti tu mine si sa ti se-ntample tie.

Asta e mesaj... ma reprezinta.