| watchmen a întrebat:

Eu urasc sa ma trezesc de dimineata, urasc sa merg cu troleul in zilele toride de vara...

voi ce urati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu urasc sa ma trezesc dimineata sad

nu-mi place cand mi-e foame si mi-e prea lene sa-mi cumpar ceva de mancare

nu-mi plac oamenii care merg pe strada si cand se apropie de ei un catelus vagabond, striga la el sa plece sau nici nu-l baga in seama

nu-mi plac fasolea si dovlecelul laughing

urasc traficul din timisoara angry

nu-mi place ca in timpul scolii n-am cand sa fac ce-mi place

nu-mi place cand gresesc la sudoku rolling on the floor

nu-mi plac oamenii fitosi

nu-mi place scrisul meu, e oribil

nu-mi plac dentistii straight face

nu-mi plac aglomeratiile

13 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Urasc trezitul la 5 dimineata!
Urasc sa nu am cafea!
Urasc sa nu am baterie la telefon!
Urasc virusii!laughing
Urasc oameni perversi!
Urasc tipele gen Barbie(zici ca sunt din plastic)laughing
Urasc sa iau note mici!
Urasc profesorii nebuni!
Urasc ciocolata cu capsuni!
si lista ar mai putea continuaaabig grin

| inna a răspuns:

Urasc ca intru de dimineata la scoala happy

| ViVi a răspuns:

Urasc tot cea ce tine de adolescenti in geral fite vine cu versace la scoala unii mai spun o data unii laughing nu toti se cred cei mai tari...smecheri si cred ca au toata lumea la picioare ma refeer la unii colegi de ai mei laughing

| amaadina a răspuns:

Yo sincer... urasc matematica...hee hee

| stealthb a răspuns:

Urasc oamenii care zic lucrurile previzibile si pe care toata lumea le gandeste dar nu le zice

urasc cometariile previzibile si banale

urasc zaharul in cafea

urasc cand vreau sa schimb banda de mers si nu ma lasa nimeni sa ma bag

urasc sa fiu luat de prost

urasc ipocrizia

urasc discursurile comuniste

urasc glumele proaste si lipsite de gust mai ales cand toata lumea rade doar ca sa para cool

urasc cozile (inclusiv de masini)

urasc mult de tot incompetenta

urasc sa-mi fie prea cald, prefer sa mor de frig decat sa-mi fie cald

si altele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc intrebarea"de ce".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu urasc temele de scoala

| Letytzy@ a răspuns:

Urasc oamenii care se dau ce nu sunt... urasc sa ma minta cineva...

| carmi_6480 a răspuns:

Urasc sa urasc, imi strica buna dispozitie.

| MariaLarissa a răspuns:

Urasc sa fiu deranjata cand fac ceva important
urasc ciocolata amaruie
urasc materia romana
urasc sa am 17 ani
urasc sa fiu pitika

| danap a răspuns:

Urasc ca cineva sa ma ia de fraier! sa ma minta dezinvolt si cu buna stiinta, avand intentii ascunse si sa se scuze ca un copil de clasa a-I-a cand e prins cu mata in sac!

| valitimisoara a răspuns:

Eu urasc plictiseala munca Supa orezu femeile inrezute mesengeru laba imi urasc profa de roamana si manelele

| legend a răspuns:

Urasc dimineata, scoala, vara, primavara, toamna, fotbalul, oameni care lovesc animalele(imi vine sa le dau eu una sa moara oameni pe loc), urasc anglia(e prea veche), oameni care se dau mari, urasc lunia urasc luna martie, ...si cam atat